vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Beoplay A6 - White

Kalkulačka splátek CETELEM
27507 Kč s DPH

22733 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Reproduktory bezdrátové
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1200268
Výrobce: BEOPLAY
Záruka: 24 měsíců
Beoplay A6 - White
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
BeoPlay A6. Je navržen tak, aby doma sladil moderní životní styl s mnoha pracovními a odpočinkovými místy, jedinečný tvar šíří zvuk po celé místnosti a zachovává osobitost okolí bez ohledu na to, kde se nacházíte. BeoPlay A6 charakterizuje inovativní dotykové rozhraní – poklepat a přejet prsty, snadné připojení k téměř všem streamovým službám a pokud jde o kryt, jedinečná spolupráce se společností Kvadrat, jedním z vedoucích evropských výrobců značkových textilií.

BeoPlay A6 je novým zajímavým doplňkem řady BO PLAY. Stejně jako u všech výrobků BO PLAY mái tento charakteristický zvuk značky Bang Olufsen, i když tentokrát jde o obrat k akustické podstatě zvuku. Jedinečný tvar, úhlová projekce pěti výkonných reproduktorů a dokonalé digitální zpracování signálu zajišťují, že bez ohledu na to, jak daleko se od BeoPlay A6 nacházíte, vždy vás překvapí prostorový a detailní zvuk.

BeoPlay A6 navrhl oceňovaný dánský designér Jakob Wagner. Při tvoření návrhu BeoPlay A6 pro něj byla výchozím bodem akustická vize.

Jednoduché a intuitivní použití
Můžete ovládat hudbu přímo na BeoPlay A6 poklepáním nebo přejetím prsty po dotykovém rozhraní, jde o systém představený na oceněném BeoPlay A9, nebo prostě použijete mobilní zařízení.

Připojte se k jakékoli hudbě
BeoPlay A6 umožňuje streamovat hudbu přes AirPlay, DLNA nebo Bluetooth 4.0 a využít můžete také zabudovaný přístup ke streamovým službám např. Spotify, Deezer a internetové rádio TuneIn. Zabudovaný software bude kompatibilní téměř se všemi budoucími službami.

Čistá síla pod pokličkou
BeoPlay A6 je pětikanálový reproduktor se čtyřmi reproduktory vpředu a jedním reproduktorem s plným tónovým rozsahem směřujícím dozadu, čímž se maximalizuje prostorovost zvuku. Každý reproduktor má svůj vlastní digitální zesilovač.

Spolupráce se společností Kvadrat
Textilie na předním krytu zhotovená na zakázku je výsledkem úzké spolupráce se společností Kvadrat, jedním z vedoucích evropských výrobců značkových textilií. Jemný vzor tkaní propracovaných pestrobarevných vláken poskytuje jak akustickou transparentnost, tak i výrazný vizuální vzhled.

Připravený na BeoLink Multiroom
Součástí BeoPlay A6 je technologie BeoLink Multiroom, která sjednocuje produkty BO PLAY a Bang Olufsen v jeden osvobozující bezdrátový systém. Díky BeoLink Multiroom můžete přehrávat v různých místnostech různou hudbu nebo přehrávat jednu melodii po celém domě/bytě. Spusťte hudbu jediným poklepáním na BeoPlay A6.

Téměř splyne s interiérem
BeoPlay A6 je k dispozici ve čtyřech barvách: světle šedá, popelavě modrá, tmavě růžová a tmavě šedá

ROZMĚRY
53,6 x 29,8 x 14,4 cm

HMOTNOST
4,2kg

FREKVENČNÍ ROZSAH
35 - 25.000 Hz

DESIGNER
Jakob WagnerPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Beoplay A6 - White
Diskuze k produktu: beoplay-a6-white není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.