vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Bethesda Softworks PC hra Dishonored GOTY

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
345 Kč s DPH

285 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Hry
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5908305208747
Výrobce: Bethesda Softworks
Záruka: 24 měsíců
Bethesda Softworks PC hra Dishonored GOTY
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hra Dishonored se odehrává v Dunwallu, industriálním městě, kde koexistuje podivná steampunkem inspirovaná technologie spolu se sílami z jiného světa.

Jste jeden z dříve důvěryhodných bodyguardů milované císařovny.
Po té, co na vás navlékli její vraždu, jste se stal nechvalně známým zabijákem, jehož vizitka je podivná maska.
V časech nejistoty, kdy město postihl mor a zkorumpovaná vláda řídí technologii, jste získal temné síly, co vám propůjčují moc větší než obyčejný člověk - ale za jakou cenu?

Pravda ležící za zradou na vás je stejně zakalená jako voda kolem města, a život, který jste vedli, už je definitivně pryč.

Zažijte kompletní Dishonored díky edici Hra roku.
Tato kompletní kompilace obsahuje hru Dishonored a všechny přídavné balíčky - Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches a Void Walker's Arsenal.

Přistupujte ke každému zavraždění svým unikátním stylem hraní.
Používejte stíny a zvuky jako svou výhodu a dostaňte se tak nepozorovaně ke svým nepřátelům, nebo útočte přímo a překvapte je svou agresí.
Flexibilní soubojový systém vám umožní kreativně kombinovat své schopnosti, nadpřirozené síly a komplikovaná zařízení. Improvizujte a inovujte, abyste tak určili svůj styl hraní.
Teleportujte se pro stealth akci, ovládněte jakékoliv živé stvoření, nebo zastavte čas, abyste sami určili průběh popravy.
Kombinováním vašich nadpřirozených schopností a zbraní se vám otevře množství cest, jak překonat překážky k zabití nepřátel.
Vstupte do originálního světa vizionářské tvůrce Half-Life, art directora Viktora Antonova.
Arkane a Bethseda vám přinesou steampunkové město, kde technologie a superschopnosti existují společně a vytváří tak jedinečnou atmosféru. Svět je váš, tak ho objevujte.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Bethesda Softworks PC hra Dishonored GOTY
Diskuze k produktu: bethesda-softworks-pc-hra-dishonored-goty není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.