vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Bethesda Softworks PC hra Fallout 4

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
468 Kč s DPH

387 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5055856406525
Výrobce: BETHESDA
Záruka: 24 měsíců
Bethesda Softworks PC hra Fallout 4
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vydejte se do post-apocalyptického Bostonu spolu s tvůrci úspěšných RPG her Fallout 3 a the Elder Scrolls: Skyrim! Pokračování kultovní série, jejíž první díl vyšel už v roce 1997.

Co nás přesně čeká zatím ještě nevíme, ale doufejme v dávku sarkastického humoru a světa, ve kterém se nic neodpouští, jak jsme zvyklí z předchozích dílů.

Hra pro Playstation 4 Fallout 4. Jako jediný přeživší z Vault 111 vstupujete do světa zničeného jadernou válkou.
Každá sekunda je bojem o přežití a každé rozhodnutí je ponecháno zcela na vás. Jakým způsobem přetvoříte Pustinu a jaký bude její osud je jen na vás. Vítejte doma.

Bethesda Game Studios představují Fallout 4 – jejich doposud nejambicióznější projekt hry s otevřeným světem.
V rozsáhlém otevřeném světě čítajícím stovky lokací, postav a úkolů si můžete zcela zvolit svou vlastní cestu. Zkusíte se probít sami, nebo se přidáte k některé z frakcí soupeřících o moc?

Systém tvorby postavy "S.P.E.C.I.A.L." vám umožní vytvořit postavu dle vlastního uvážení.
Od drsného a odolného vojáka po charismatického chlapíka, jehož slova jsou mocnější než zbraň. Vyberte si ze stovek schopností a využívejte je při hře.

Grafický engine nové generace zobrazuje svět Falloutu jako nikdy předtím.
Od lesních porostů po trosky Bostonu, každá lokace skýtá množství dynamických detailů, které dodávají hře vtahující atmosféru.

Souboje z pohledu třetí osoby nebo z pohledu samotné postavy mohou být též zpomaleny pomocí dynamického systému V.A.T.S. (Vault-Tec Assisted Targeting System), který vás nechá vybrat útoky, a pak sledovat jejich provedení.

Sbírejte, vylepšujte a vyrábějte tisíce předmětů v doposud nejpokročilejším systému tvorby.
Zbraně, zbroj, chemikálie a jídlo jsou jen začátek - ve hře je možné budovat celá obydlí.


Bethesda Studios tvrdí už od začátku, že by se chtěli odvděčit fanouškům za přízeň a podporu.
Fallout 4 rozhodně není žádný drobeček. Jde o hru, která uvnitř obsahuje několik dalších her a tvůrčích konceptů.
Kromě klasického RPG zážitku v postapokalyptickém světě se můžeme těšit na komplexní crafting systém, tvorbu vlastního domu a osady, která může nakonec přerůst až v městečko.
U toho to ale nekončí, protože městečko vyžaduje ochranu i samotnou správu. Děj hry nám ukáže okolí Bostonu, kdy nás provede obdobím před výbuchem atomových bomb až po osamělé toulání v nehostinné divočině.


Upozornění: Hra vyžaduje ke spuštění přístup k internetu, z kterého bude stahovat přibližně 30GB dat!

Hra vychází : 10. 11. 2015


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Bethesda Softworks PC hra Fallout 4
Diskuze k produktu: bethesda-softworks-pc-hra-fallout-4 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.