vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Bethesda Softworks PC hra Fallout NEW VEGAS (ULTIMATE EDITION)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
291 Kč s DPH

241 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5908305209423
Výrobce: Bethesda Softworks
Záruka: 24 měsíců
Bethesda Softworks PC hra Fallout NEW VEGAS (ULTIMATE EDI...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přímý nástupce trilogie Fallout na enginu třetího dílu, s prvky ze zrušeného Van Burenu i odkazy na první dva díly.

Samotná hra, kterou opět uvidíte z pohledu vlastních očí, se má odehrávat v americkém státě Nevada, v okolí města Las Vegas a především pak v poušti Mojave, která zabírá významnou část jihovýchodní Kalifornie.
A tentokrát si nezahrajete za obyvatele jednoho z protiatomových krytů, nýbrž za obyčejného kurýra, který byl na své cestě smrtelně raněn.
Samotný příběh hry se bude točit okolo konfilktu New California Republic, Caesar's Legion (společnosti na otrokářské bázi, původně zamýšlené do zrušeného Van Burenu) a obyvatelů města New Vegas.
To zůstalo překvapivě vcelku zachované, protože na něj nedopadlo tolik jaderných hlavic.

New California Republic bude sídlit na letišti McCarran, kdežto Caesars Legion si vybudovali tvrz v bezprostředním okolí města.
Do konfliktu zasáhnou také supermutanti, usadivší se v pohoří Black Mountain. Seznámíte se s nimi hned na své první misi, kde dostanete za úkol zachránit ze spáru supermutantů jednoho ghoula jménem Raul.
Toho supermutantka jménem Tabitha nechala naživu, aby se staral o jejího oblíbeného robota.
Pokud se vám tento úkol podaří splnit, Raul se bude moci přidat do vaší party - v takovém případě ho budete ovládat pomocí jednoduchých příkazů typu Zůstaň, Následuj mě, Zaútoč, apod.
Stejně tak bude možné mu nařídit, aby útočil zásadně na blízko anebo naopak používal střelných zbraní.
Mezi supermutanty se objeví i elitní mutantí hlídky Nightkin (poprvé k vidění v poslední lokaci prvního Falloutu), z celé téhle rasy navíc během hraní potkáte dva druhy nepřátel: chytřejší supermutanty, jak je znáte z prvního Falloutu, i ty mírně retardované z druhého dílu.

Jde opět o postapokliptické RPG ovšem viděno z pohledu třetí osoby, taktéž příběh se odehrává tři roky po událostech z třetího dílu.

Hlavním hrdinou je bezejmenný kurýr, kterého nalezne postřeleného v poušti Mojave - domácí robot chirurga dr. Mitchella a v mdlobách jej převeze do domovského městečka Goodsprings.
Doktor vás dá do pořádku, věnuje vám prvního Pipboye a pak už bude jen na vás se pustit do svého prvního úkolu - tedy zjistit, kdo že vás to přizabil.
Z konkrétních lokací navštívíte slumy ve Fremontu, letiště McCarran, městečko Primm s kasinem Buffalo Billem a striptýzovým topless klubem, dále kasino The Strip přímo ve Vegas, elektrárnu Hoover Dam i rádiovou stanici Black Mountain.

Obsahuje základní hru a veškeré DLC.

Hlavní rysy :
Upravený Fallout 3 engine.
Opět rozlehlý nelineární svět.
Zapracované koncepty a nápady ze zrušeného Fallout: Van Burenu.
Opět si přizpůsobíte skilly vaší postavy dle systému SPECIAL.
Mezi vašimi nepřáteli budou opět supermutanti v čele s Tabithou.
Samotné město Vegas bude v první části hry ještě po rekonstrukci.
Budova Lucky 38, modelovaná podle skutečného kasina Stratosphere.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Bethesda Softworks PC hra Fallout NEW VEGAS (ULTIMATE EDITION)
Diskuze k produktu: bethesda-softworks-pc-hra-fallout-new-vegas-ultimate-edition není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.