vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Bethesda Softworks PC hra The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Deluxe

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
382 Kč s DPH

316 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5908305214489
Výrobce: Bethesda Softworks
Záruka: 24 měsíců
Bethesda Softworks PC hra The Elder Scrolls 4: Oblivion G...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob.

Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen.
Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy.
Hlavní vlastnosti: Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit - od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje.

Boj zblízka a magie z první osoby: Zcela nový systém boje a magie posunuje pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý závan větru.
Oslňující umělá inteligence: Průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion seznam činností a schopnost zvolit si chování na základě dění kolem nich.

NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti.
Nové země k prozkoumání: V datadisku Shivering Isles uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, který je rozdělený na dvě časti zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste kdy zažili.
Noví nároční nepřátelé: Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit.
Založte novou frakci: Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu v nečinnosti.
Získejte znovu jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.

Edice Deluxe obsahuje navíc (bez českých titulků): Fighter’s Stronghold Expansion: Žijte život vznešeného bojovníka v tomto rozsáhlém hradu se soukromými komnatami, velkou jídelnou a vinným sklepem.
Knights of the Nine Quest: Porazte zlo, které bylo vypuštěno do světa.
Nová podzemí, postavy, úkoly a záhady čekají jenom na vás. Spell Tome Treasures: Získejte tyto knihy a objevte kouzla nízké i vysoké úrovně a také mocná kouzla s více různými efekty.
Vile Lair: Víceúrovňová skrýš pod vodou, kde najdou útočiště hlavně zlí hráči, která poskytuje vaší postavě bezpečný úkryt.
Mehrune’s Razor: Zdolejte jedny z nejhlubších a nejobtížnějších podzemí v Cyrodiilu, abyste získali tyto hrůzostrašné zbraně.
The Thieves Den: Odhalte proslulou ztracenou pirátskou loď a prohlašte ji za svou. Tato skrýš je určená pro postavy specializující se na plížení.
Wizard’s Tower: V zamrzlýchhorách Cyrodiil stojí Frostcrag Spire, věž divů pro vaši postavu specializující se na magii. Orrery: Využijte sílu hvězd.
Přestavte Orrery, abyste odhalili tajemství této svatyně uvnitř Gildy čarodějů. Horse Armor Pack: Tamriel je nebezpečné místo.

Chraňte vašeho koně před nebezpečími díky tomuto krásnému ručně vyrobenému brnění.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Bethesda Softworks PC hra The Elder Scrolls 4: Oblivion GOTY Deluxe
Diskuze k produktu: bethesda-softworks-pc-hra-the-elder-scrolls-4-oblivion-goty-deluxe není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.