vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Black Eye Combo 2v1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1748 Kč s DPH

1445 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CM001
Výrobce: NONAME
Záruka: 24 měsíců
Black Eye Combo 2v1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
COMBO 2v1
Zachycení dech beroucí krajiny až k obzoru či fotografování velikých blízkých objektů, i jemných detailů těch nejmenších objektů. Objektivy Black Eye - Wide Angle a Macro 20x se systémem uchycení Clipper, navržen pro použití na většinu chytrých telefonů na trhu. Úhel záběru 160°, odpovídá 16mm objektivu ve formátu 35 mm. Dvacetinásobné přiblížení fotografovaného objektu, vzdálenost pro zaostření 6-12 mm.
• Nový vzhled - Objektiv a klip s unikátním designem Black Eye • Lze nasadit na přední i zadní kameru Wide Angle • Objektiv pro každodenní použití – foťte přírodu, život, selfies, atd. • Širokoúhlý objektiv s vysoce kvalitní optikou Macro 20X • Přibližte se 20 x blíže k fotografovanému předmětu • Ať jste kdekoliv, foťte detaily profesionální kvality
Balení obsahuje : Objektiv Wide Angle a objektiv Macro 20X, krytky objektivů, upínací kolíček, pytlík z mikrovlákna, čistící utěrka z mikrovlákna
Použití : s většinou telefonů a tabletů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Black Eye Combo 2v1
Diskuze k produktu: black-eye-combo-2v1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.