vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blesk kruhový Sigma EM 140 DG pro Canon

Kalkulačka splátek CETELEM
10136 Kč s DPH

8377 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Blesky
Dostupnost: Neznámá
Part no.: F30927
Výrobce: CANON
Váha: 0,43
Blesk kruhový Sigma EM 140 DG pro Canon
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Blesková jednotka byla speciálně navržena pro makro objektivy Sigma 50 a 105 mm.

Lze ji však využít i na jiných objektivech do průměru závitu 77 mm s použitím příslušné redukce. Výrobek je standardně dodáván s redukcemi 55 a 58 mm.

Sigma EM-140DG je vybavem velkým množstvím funkcí, které se nastavují v menu přístroje a jsou zobrazovány na prosvětleném LCD displeji. Komunikuje s tělem fotoaparátu a přebírá nastavené expoziční hodnoty.

Blesk EM-140DG pracuje v automatickém i manuálním režimu. Dvě výbojkové trubice v kruhovém rámu je možné výkonově regulovat nebo vypínat. Snížení výkonu je regulovatelné v krocích 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 a 1/32 původního výkonu.

EM-140DG je vybaven těmito funkcemi:

synchronizace na druhou lamelu závěrky
synchronizace blesku na krátké časy
stanovení korektní expozice měřícím zábleskem, modelovým světlem ke kontrole správného rozložení stínů
kompenzace expozice v EV, řadou zábleskových expozic ( FB )
strobo v rozsahu frekvencí 1 - 199 Hz

Záblesková jednotka je vybavena elektronikou pro bezdrátové propojení více blesků a jejich ovládání v podřízeném či řídícím režimu. Bezdrátové řízení skupiny blesků lze ovládat až na čtyřech povelových kanálech.

Pro usnadnění ostření AF, ve špatných světelných pdmínkách, je makroblesk EM-140DG vybaven pomocným světlem. Modelování povrchu objektů zvýší prostorový dojem a zdůrazní tak potřebné detaily ve vědecké, lékařské, technické a umělecké fotografii.
Sigma EM-140DG je napájena čtyřmi tužkovými bateriemi nebo akumulátory


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blesk kruhový Sigma EM 140 DG pro Canon
Diskuze k produktu: blesk-kruhovy-sigma-em-140-dg-pro-canon není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.