vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blesk kruhový Sigma EM 140 DG pro Sigmu

Kalkulačka splátek CETELEM
11739 Kč s DPH

9702 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Blesky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F30940
Výrobce: SIGMA
Váha: 0,43
Blesk kruhový Sigma EM 140 DG pro Sigmu
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kruhový makroblesk pro rovnoměrné osvětlení při fotografování na velmi krátké vzdálenosti. Tento blesk byl sice vyvíjen pro použití s objektivy Sigma AF 50 mm / 2.8 EX DG Macro a AF 105 mm / 2.8 EX DG Macro, ale lze jej použít na jakýkoliv objektiv s předním závitem 77 mm nebo díky přiloženým nástavcům také na objektivy s předním závitem o průměru 58 a 55 mm.

Samotná záblesková jednotka obsahuje dvě zábleskové trubice , které jsou ovládány z řídící jednotky a krom plné podpory automatického režimu lze výkon tohoto blesku nastavit manuálně v krocích 1/2, 1/4, 1/8, 1/16 a 1/32 plného záblesku.

Krom toho jsou zde k dispozici ještě funkce synchronizace na druhou lamelu závěrky s možností synchronizace na velmi krátké časy, dokáže stanovit korektnost expozice měřícím zábleskem a umožňuje také strobo v rozsahu frekvencí 1-199 Hz.

Záblesková jednotka navíc umožňuje bezdrátové ovládání více blesků se čtyřmi povelovými kanály a celý blesk je navíc vybaven pomocným světlem při fotografování za tížených světelných podmínek. Napájení blesku pak obstarávají 4 AA (tužkové) baterie.

Směrné číslo 14
Vyzařovaný úhel 80 stupňů
Pohyblivost Oddělitelná hlava
Napájení 4x AA (tužkové) baterie
Velikost 76.7 x 136.2 x 82.4 mm
126.6 x 128.8 x 30.5 mm
Váha 430 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blesk kruhový Sigma EM 140 DG pro Sigmu
Diskuze k produktu: blesk-kruhovy-sigma-em-140-dg-pro-sigmu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.