vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

METZ BLESK MB 45 CL 4 digital KIT with NiMH

Kalkulačka splátek CETELEM
12990 Kč s DPH

10736 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Metz
METZ BLESK MB 45 CL 4  digital KIT with NiMH
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Blesky řady 45 patří ke "klasikům" mezi blesky Metz. Tato klasika je již připravena pro digitální techniku, a plně podporuje nejnovější systémy.

Blesk 45 CL-4 digital nabízí vše co současný fotograf potřebuje pro svou práci. Jedná se o konstrukčně stejně provedený blesk jako 45 CL-4, s úpravou pro současnou digitální techniku. Měření v režimu E-TTL (canon), I-TTL (nikon), ADI (konika-minolta).

Vysoký světelný výkon, přídavný reflektor, manuální režim, počítačový režim se 6 automaticky nastavitelnými pracovními clonami, náklonným a otočným reflektorem, navíc také rozsáhlý sortiment příslušenství ke tvorbě výjimečných fotografií. Schopnosti a efekty jsou opravdu úžasné!

Balení obsahuje: akumulátor, filtr pro přídavný reflektor na redukci světla, širokoúhlou rozptylku, synchronizační kabel, držák blesku.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k METZ BLESK MB 45 CL 4 digital KIT with NiMH
Diskuze k produktu: blesk-metz-45-cl-4-digital-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.