vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blesk Nikon Kit R-1-C-1

Kalkulačka splátek CETELEM
18994 Kč s DPH

15698 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Blesky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: FSA906CA
Výrobce: NIKON
Záruka: 24 měsíců
Blesk Nikon Kit R-1-C-1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Unikátní sada bezdrátově ovládaných blesků pro makrofotografii. Sada obsahuje dva dálkově ovládané blesky SB-R200 upevňované na objektiv, a bezdrátovou zábleskovou řídící jednotku SU-800, upevňovanou na fotoaparáty systému i-TTL. Plně automatické TTL řízení zábleskové expozice probíhá pomocí bezdrátové infračervené komunikace. Sada obsahuje difuzéry pro frontální osvětlení, filtry a redukční kroužky pro upevnění do nejrozšířenějších filtrových závitů objektivů Nikkor. Pro možnost zcela nových způsobů osvětlení objektu lze do systému přidávat další zábleskové jednotky SB-R200, SB-800 a SB-600.

Praktická sada osvětlení pro makrofotografii
2 dálkově ovládané zábleskové jednotky SB-R200
Bezdrátová záblesková řídící jednotka SU-800
Difuzéry SW-12 pro frontální osvětlení
Redukční kroužky pro filtrové závity 52/62/67/72/77 mm
Praktické měkké pouzdro.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blesk Nikon Kit R-1-C-1
Diskuze k produktu: blesk-nikon-kit-r1c1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.