vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blesk Nikon SB-N7 bílý

Kalkulačka splátek CETELEM
4062 Kč s DPH

3357 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Blesky
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: NIKON
Váha: 0,119
Blesk Nikon SB-N7 bílý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Provedení výrobku: bílá barva

Pracujte více se světlem. Kompaktní a lehký blesk SB-N7 je praktickým nástrojem, který vám umožní kontrolovat kvalitu a směr osvětlení. Můžete jej použít pro tvůrčí úpravy pořizovaných snímků nebo pro osvětlení objektů za nízké hladiny osvětlení.

Blesk lze snadno nasadit na fotoaparáty Nikon 1 vybavené multifunkčním portem pro upevnění příslušenství a nastavit do libovolného směru. Světlo záblesku lze rozptýlit nebo změkčit odrazem o strop místnosti. Blesk lze použít k zvýšení působivosti snímků pořízených za denního světla, vylepšit s jeho pomocí snímky pořizované za nízké hladiny osvětlení nebo jím osvětlit (vyjasnit) objekty fotografované v protisvětle.

Hlavní rysy:

Snadno přenosný blesk: ideální vybavení, které je praktické v okamžiku, kdy je třeba doplňkové osvětlení objektu, a v případech tvůrčí práce se světlem. Kompatibilní s řízením záblesku i-TTL.

Všestranné vybavení: směrné číslo 18 umožňuje osvětlit vzdálené objekty i za nízké hladiny osvětlení.

Volba směru osvětlení: hlavu blesku lze vyklopit směrem nahoru v úhlu až 120 ° a získat tak požadovaný směr osvětlení. Odražení záblesku o strop nebo stěny místnosti umožňuje tvůrčí práci se světlem.

Širokoúhlá rozptylka součástí dodávky: umožňuje rozptýlit světlo záblesku pro dosažení vyváženějšího osvětlení a širšího pokrytí při použití širokoúhlých objektivů.

Design odpovídající systému Nikon 1: minimalistický design zaručující perfektní kompatibilitu s těly fotoaparátů Nikon 1.

Snadné použití: blesk se nasazuje přímo do multifunkčního portu pro upevnění příslušenství fotoaparátů Nikon 1.

Dostupná barevná provedení: blesk je dostupný v barevných provedeních white a black pro dosažení shodné nebo kontrastní barvy vzhledem k tělu fotoaparátu Nikon 1.

Baterie velikosti AAA: blesk je napájen pomocí baterií velikosti AAA, které jsou snadno dostupné všude na světě.

Specifikace

Elektronická konstrukce Tranzistor IGBT a sériové obvody
Podporované fotoaparáty Digitální fotoaparáty s výměnnými objektivy vybavené multifunkčním portem pro upevnění příslušenství
Směrné číslo (20 °C) 18; 10 při použití širokoúhlé rozptylky (ISO 100, m)
Vyzařovací úhel osvětlení Pokrývá obrazový úhel objektivů s ohniskovou vzdáleností 10 mm (6,7 mm při použití širokoúhlé rozptylky)
Efektivní pracovní rozsah (i-TTL) 0,6 m až 20 m; mění se v závislosti na citlivosti ISO, úhlu odrazu záblesku a cloně
Podporované režimy řízení záblesku i-TTL, manuální
Možnosti dostupné prostřednictvím ovládacích prvků fotoaparátu Zábleskové režimy: Doplňkový záblesk (synchronizace na první lamelu), synchronizace na první lamelu včetně synchronizace s dlouhými časy, synchronizace na druhou lamelu, synchronizace na druhou lamelu včetně synchronizace s dlouhými časy; Režimy řízení záblesku: i-TTL, manuální; Korekce zábleskové expozice
Úhly osvětlení Hlavu blesku lze vyklápět směrem nahoru v úhlu až 120°, nastavení hlavy blesku do přímého směru a polohy 60°, 75°, 90° a 120° jsou vybaveny záskoky
Zapnutí/vypnutí zařízení Blesk SB-N7 se zapíná a vypíná hlavním vypínačem
Zdroj energie Dvě alkalické nebo nikl-metal hydridové baterie velikosti AAA
Indikace připravenosti k záblesku Dokončené nabíjení: Svítí; Varování: Bliká
Doba trvání záblesku Cca 1/1650 s na plný výkon
Další možnosti Tepelná pojistka, možnost aktualizace firmwaru prostřednictvím fotoaparátu
Rozměry (Š × V × H) Cca 57,4 × 68,4 × 62,3 mm
Hmotnost Cca 119 g, včetně dvou alkalických baterií velkosti AAA a širokoúhlé rozptylky; cca 115 g, bez širokoúhlé rozptylky; cca 96 g, bez baterií; cca 92 g, pouze tělo blesku
Dodávané příslušenství Širokoúhlá rozptylka SW-N7, měkké pouzdro SS-DC1, krytka patky blesku BS-N2000

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.247

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.400
Výška (cm): 10.00
Šířka (cm): 10.00
Hloubka (cm): 5.00


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blesk Nikon SB-N7 bílý
Diskuze k produktu: blesk-nikon-sbn7-bily není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.