vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blesk Sigma EF-610 DG Super pro Sigmu

Kalkulačka splátek CETELEM
7609 Kč s DPH

6288 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: SIGMA
Váha: 0,33
Blesk Sigma EF-610 DG Super pro Sigmu
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Externí blesk Sigma EF-610 DG SUPER disponuje vysokým směrným číslem 61 (100 ISO a 100 mm), díky čemuž je možné dosáhnout požadovaného světelného výkonu. Pracuje s nejnovějšími TTL režimy měření všech populárních výrobců digitálních SLR. Blesk je vybaven horizontálně otočným a vertikálně výklopným reflektorem, které umožní přesnější směřování záblesku a vestavěnou rozptylnou destičkou, změkčující vyzářené světlo blesku.

Automatické zoomování nastavuje optimální vyzařovací úhel reflektoru blesku vzhledem k aktuální ohniskové vzdálenosti objektivu v rozmezí 24 - 105 mm (při použití zabudované rozptylné destičky již od 17 mm). Obsahuje funkci automatického vypínání pro úsporu energie při dlouhodobé nečinnosti a kontrolu korektní expozice.

Mezi pokročilé funkce tohoto blesku patří modelační světlo, stroboskopický režim, bezdrátový TTL režim, synchronizaci s 2. lamelou, vysokorychlostní synchronizace aa další. Manualní režim dovoluje fotografovi nastavit sílu záblesku v osmi krocích (lze nastavit snížení výkonu blesku až na hodnotu 1/128). Ovládání blesku je jednoduché a nastavení parametrů probíhá v menu přístroje. Nastavené funkce jsou přehledně zobrazovány na LCD displeji, který je prosvětlený.

Popis zboží:

směrné číslo pro ISO 100: 61
SA-STTL
automatický zoom 17-105mm
bez vysunuté rozptylky 24-105mm
náklon hlavice -7°+90°
horizontálně 270°
manuální zábleskový režim
bezdrátové TTL, vysokorychlostní synchronizace a modelový záblesk
kompenzace záblesku, vestavěný difuzér
napájení: 4 AA tužkové akumulátory
hmotnost: 330 g bez baterií
rozměry (š x v x h): 77 x 139 x 117 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blesk Sigma EF-610 DG Super pro Sigmu
Diskuze k produktu: blesk-sigma-ef610-dg-super-pro-sigmu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.