vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blu-Ray přehrávač Onkyo BD-SP 309 S stříbrný

Kalkulačka splátek CETELEM
10100000 Kč s DPH

8347107 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: ONKYO
Váha: 2,7
Blu-Ray přehrávač Onkyo BD-SP 309 S stříbrný
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Špičkový Blu-ray přehrávač, který navazuje na předchozí model BD-SP308 a obohacuje ho o podporu pro přehrávání 3D Blu-ray disků. Přehrávač vyniká precizním dílenským zpracováním pro světově uznávanou společnost Onkyo vlastní a ideální se hodí do moderního systému domácího kina po bok 3D HDTV. Krom disků Blu-ray si hravě poradí i s video DVD a audio CD. Rozlišení DVD video obsahu 576p, 720p a 1080i dokáže převést na vyšší Full HD rozlišení 1080p!

Rozhraní přehrávače poskytne jeden HDMI výstup ve verzi 1.4 sloužící pro přenos 3D obsahu a obecně videa ve vysokém rozlišení. HDMI má i unikátní schopnost současně přenášet bezeztrátový audio signál ve formátech Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential pro věrnou multikanálovou reprodukci. V konektorové výbavě přehrávače této třídy nesmí chybět RJ-45 ethernetový port symbolizující podporu pro síťové funkce, které jsou ve znamení služby BD Live, aktualizace firmware a možnosti streamování videí, hudby, fotografií z vašeho domácího mediálního serveru. Rozhraní uzavírá dvojice USB portů, které vám dovolí přímé přehrávání ze všech kompatibilních USB zařízení, a digitální optický výstup pro vyvedení audio signálu např. do AV přijímače. Komfortní obsluhu přehrávače zajistí dodávaný dálkový ovladač a české menu na obrazovce.

Parametry a specifikace:

Typ signálu:
PAL/NTSC

Podporované disky:
BD-Video (BD-ROM, BD-R/RE)
DVD-Video (DVD-ROM, DVD±R/RW, DVD±R DL)
Audio CD, MP3 CD, DTS-CD, CD-R/RW (disk by měl být řádně finalizován)

Podporovaná rozlišení přes HDMI:
480p/576p, 720p, 1080i, 1080p, 1080p (24 snímků/s) + audio

Podporované komprimované formáty:
AVCHD, DivX Plus HD (MKV), MP3, WMA, JPEG

Audio dekodéry:
Dolby True HD
Dolby Digital Plus
DTS-HD Master Audio Essential

Význačné funkce:
Blu-ray 3D
BonusView
BD Live
Upscaling 1080p (1080i, 720p, and 576p)
České menu na obrazovce

Rozhraní:
1x HDMI 1.3 výstup
1x digitální optický audio výstup
1x komponentní audio/video výstup
1x RJ-45 (Ethernet)
2x USB (1x přední, 1x zadní)

Spotřeba:
Typická: 16 W
Stand-by: 0,4 W

Rozměry:
485 x 291 x 106 mm (Š x V x H)

Hmotnost:
2,8 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blu-Ray přehrávač Onkyo BD-SP 309 S stříbrný
Diskuze k produktu: bluray-prehravac-onkyo-bdsp-309-s-stribrny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.