vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Blu-ray přehrávač Philips BDP2100/12

Kalkulačka splátek CETELEM
133846 Kč s DPH

110617 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: PHILIPS
Váha: 1,52
Blu-ray přehrávač Philips BDP2100/12
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S tímto Blu-ray přehrávačem budou vaše oblíbené filmy vypadat lépe než kdy jindy. Dostane se vám neuvěřitelně ostrého obrazu, neboť Blu-ray má více než dost vysokou kapacitu na to, aby filmové scény ožily blízkými detaily, dynamický pohyb byl plynulý a obraz křišťálově čistý. Přehrajete videa z USB zařízení, z vašeho počítače připojeného do domácí sítě a pomocí funkce SimplyShare s DLNA zobrazíte také obsah telefonu či tabletu na televizoru. Nebude ani žádný problém zapojit vaše síťové úložiště jako zdroj obsahu.

Vysokou kvalitu si užijete i z disku DVD, kde po zvýšení rozlišení (upscale) dosáhne téměř HD kvality. Funkce Progressive Scan odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. Výhodou přístroje je také podpora formátu DivX Plus HD, což znamená oblíbený kontejner MKV s videem H.264 v rozlišení až Full HD a vysoce kvalitní zvuk AAC.

Také se přehrávač postará o prostorový zvuk mimořádné kvality. Technologie Dolby TrueHD nabízí zvuk nejvyšší kvality na discích Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standard Dolby TrueHD dovršuje zážitek z poslechu hudby.

Služba BD-Live ještě více rozšiřuje váš svět vysokého rozlišení. Získejte aktuální obsah pouhým připojením přehrávače Blu-ray disků k internetu. Čeká na vás exkluzivní stahovatelný obsah, živé události a chat, hry, online nakupování a další vzrušující nové věci. Svezte se na vlně vysokého rozlišení s přehráváním Blu-ray disků a službou BD-Live.

HDMI umožňuje přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem. Navíc funkce EasyLink poslouží k ovládání všech zařízení se standardem HDMI-CEC prostřednictvím jediného ovladače.

Parametry a specifikace:

Média pro přehrávání:
AVCHD, BD, BD R / BD RE, CD, CDDA, CD-R/CD-RW, DVD, DVD + R / + RW, DVD -R/-RW, SVCD, VCD

Obrazové vlastnosti:
Poměr stran: 16:9, 21:9, 04:03
Vylepšení obrazu: Vysoké rozlišení (720p, 1080i, 1080p), Zvýšení rozlišení videa, Progressive scan

Přehrávání videa:
Kód oblasti BD: B
Kód oblasti DVD: 2
Vylepšení videa: Deep Color, Progressive Scan, Zvýšení rozlišení videa, x.v. Color barva
Kompresní formáty: DivX Plus HD, H.264, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD

Přehrávání zvuku:
Zvukový systém: Dolby Digital 5.1, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS 2.0 + digitální výstup
Kompresní formát: AAC, MP3, PCM, WAV, WMA

Formát souboru:
Audio: AAC, MKA, MP3, WMA
Obraz: GIF, JPEG, JPG
Video: AVI, DivX, m2ts, mkv, mp4, mpeg, mpg

Ostatní:
Posun titulků pro širokoúhlé obrazovky
BD-Live (nutná min. 1GB flash disk)
EasyLink (HDMI-CEC)
Aktualizace firmwaru přes USB
Dětská pojistka a rodičovský zámek

Spotřeba:
Typicky: 11 W
Standby: <1 W

Rozhraní:
1x HDMI výstup
1x Digitální optický výstup
1x USB 2.0
1x RJ-45 (LAN)

Rozměry:
310 x 40 x 203 mm

Hmotnost:
cca 1,25 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Blu-ray přehrávač Philips BDP2100/12
Diskuze k produktu: bluray-prehravac-philips-bdp2100-12 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.