vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BOSCH SPI 69 T 75 EU

Kalkulačka splátek CETELEM
13576 Kč s DPH

11220 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Vestavěné myčky
Dostupnost: Neznámá
Part no.: SPI69T75EU
Výrobce: BOSCH
Váha: 38
BOSCH SPI 69 T 75 EU
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu
Myčka nádobí 45 cm se systémem košů VarioFlex Pro a příborovou zásuvkou VarioPro nabízí maximální flexibilitu a využití prostoru.
Tato vestavná myčka nádobí od značky Bosch má viditelný ovládací panel s velkým displejem, který je vyroben v nerezovém provedení, působící elegantně i moderně. Systém drátěných košů VarioFlex Pro a příborová zásuvka Vario Pro umožňují, že se do myčky vejde až 10 jídelních sad. Spotřeba energie je velice nízká, proto je myčka řazena do energetické třídy A++. Jedinečná technologie HygienaPlus je vyvinuta pro dokonalé oplachování za vysokých teplot. Proto je myčka s touto funkcí vhodná do rodin s malými dětmi.
Technické parametry
Způsob umístění vestavné
Hlučnost 44 db
Účinnost mytí A
Spotřeba vody 9.5 l
Barva nerez
Displej ano 10 jídelních sad 6 programů 5 mycích teplot
Vlastnosti technika střídavého mytí regenerační elektronika 5. ostřikovací rovina pro samočištění plochého sítka nerez elektronický ukazatel zbytkového času v minutách ukazatel průběhu programu barva ukazatele: červená časová předvolba 1-24 hod elektronický ukazatel nedostatku soli elektronický ukazatel nedostatku leštidla
Systém košů VarioFlex Pro s barevně zvýrazněnými uchopovacími prvky pro změnu flexibility košů. příborová zásuvka VarioPro stříbrné XXL mycí koše 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému RackMatic sklopné přihrádky v horním koši (3x) sklopné přihrádky na talíře v dolním koši (4x) odkládací přihrádka na malé hrnečky v horním koši odkládací plocha na hrnečky ve spodním koši
AquaStop se zárukou elektronická blokace tlačítek servo-zámek systém šetrného mytí skla zpředu nastavitelné nožičky vč. ostřikovací hlavy na plechy vč. ochranného plechu pro podstavbu (ochrana před párou)
Rozměry
Výška 81.5 cm
Šířka 44.8 cm
Hloubka 57.3 cm
Energetické údaje
Energetická třída A++
Spotřeba el. energie 0.75 kWh
Roční spotřeba el. energie cca 211 kWh
Účinnost sušení A
Výhody
Systém košů VarioFlex Pro příborová zásuvka VarioPro: viditelně větší flexibilita a využití prostoru.
A++: velmi ekonomické mytí, díky vysoké energetické úspoře.
mimořádně tichý provoz: pouhých 44 dB.
funkce HygienaPlus: zvýšená teplota při oplachu zaručuje nejlepší hygienické mytí
Funkce VarioSpeed Plus: až třikrát rychlejší mytí nádobí s optimálním výsledkem mytí a sušení.
Kromě stříkacího ramene umístěného na dně je zde i dvojité ostřikovací rameno DuoPower umístěné v horním koši, které zajišťuje optimální mytí nádobí. Dvě ergonomicky navržená stříkací ramena zajišťují cílenou cirkulaci vody, která se dostane do každého rohu vnitřních částí myčky nádobí. Díky této přesné regulaci je každý mycí cyklus obzvlášť ohleduplný ke skleničkám a nádobí.
Výměník tepla
Myčky nádobí s výměníky tepla dokáží zacházet s cenným sklem a porcelánem s mimořádnou péčí a bez rizik. Voda se předehřívá v mycím prostoru, aby nedocházelo k teplotním šokům.
Funkce IntensiveZone, kterou lze zvolit spolu s mnoha programy, zajišťuje vyšší tlak stříkání a zvyšuje teplotu v dolním koši. Funkce zajišťuje optimální mytí silně zašpiněných hrnců a pánví, zatímco mnohem choulostivější nádobí lze mýt v horním koši.
LoadSensor
Množství nádobí zjišťuje otočný senzor, který rozezná hladinu vody. Pro větší množství nádobí je zapotřebí více vody, aby se nádobí odmočilo a hladina vody se tedy snižuje. V takovém případě myčka nádobí nadávkuje větší množství vody. K umytí menšího množství nádobí je zapotřebí menší množství vody. Senzor zaplnění poskytuje optimální využití vody, dokonce i při mytí zpola nebo částečně plné myčky, a šetří vodu a elektrickou energii.
Elektronická funkce odložení
S funkcí odloženého startu můžete u zvoleného programu nastavit požadovaný čas spuštění. Pomocí této funkce můžete váš spotřebič pohodlně ovládat kdykoli v průběhu dne, v pracovní době nebo i v noci. Po spuštění programu se na displeji zobrazí přesný čas zbývající do spuštění.
Funkce HygienePlus
Funkce HygienePlus je novou možností, kterou lze aktivovat v mnoha programech a garantuje maximální hygienu díky antibakteriálnímu mytí. Tohoto účinku je dosaženo pomocí teploty vysoké až 70°C při oplachování po dobu přibližně 10 minut. Funkce HygienePlus je proto ideální pro lidi s vysokými nároky na hygienu, například domácnosti s malými dětmi nebo alergici.
Systém AquaSensor
Systém AquaSensor reguluje spotřebu vody v závislosti na typu a stupni znečištění pomocí světelného paprsku, který řídí mycí proces. Podle množství zbytků jídla, tuku nebo pozůstatků čisticího prostředku, systém v procesu oplachování vyhodnocuje, zda v oplachování pokračovat či nikoliv.
Funkce HalfLoad
Někdy nemůžete čekat, až myčku zcela naplníte, protože potřebujete čisté nádobí. Pomocí funkce HalfLoad to není problém, je to ideální cyklus pro mytí menšího množství nádobí. Tímto způsobem nejen ušetříte vodu, ale také čas.
Funkce VarioSpeed
Dobu mytí můžete snížit na polovinu s použitím funkce VarioSpeed. To vše s nejlepšími výsledky mytí a sušení, tak jak jste zvyklí.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BOSCH SPI 69 T 75 EU
Diskuze k produktu: bosch-spi-69-t-75-eu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.