vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BRAUN foto skener NovoScan LCD (5Mpx / 1800dpi)

Kalkulačka splátek CETELEM
3346 Kč s DPH

2765 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 34520
Výrobce: Braun Phototechnik
Záruka: 24 měsíců
BRAUN foto skener NovoScan LCD (5Mpx / 1800dpi)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Filmový skener CMOS 5Mpx s barevným 2,4" LCD monitorem, Li-Ion akumulátorem a slotem pro SD/SDHC max 32 GB - možnost práce i bez PC. Manuální posun 3 diarámečků (max 3,2mm tloušťka) nebo 6 políček filmu (negativ/pozitiv) v přiložených držácích. Rychlý 1s sken, 1800 dpi, 24 bit, TV-out , PC/MAC, USB2. Velikost 10,8x10,6x14,3cm, hmotnost 375g. Součástí balení síťový zdroj, software Media Impresion 2, kabely USB a TV-out.

Barevný LCD monitor, akumulátor a SD slot velmi zjednodušují skenování bez nutnosti propojení s počítačem.

TV výstup pro možnost připojení k televizoru.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BRAUN foto skener NovoScan LCD (5Mpx / 1800dpi)
Diskuze k produktu: braun-foto-skener-novoscan-lcd-5mpx-1800dpi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.