vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

BRAUN fotopast ScoutingCam Black 300 (5Mpx, SD, 2" LCD, 36 Black IR LED do 20m)

Kalkulačka splátek CETELEM
3637 Kč s DPH

3006 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: OB57660
Výrobce: BRAUN
Záruka: 24 měsíců
BRAUN fotopast ScoutingCam Black 300 (5Mpx, SD, 2" LCD, 3...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Digitální sledovací foto/videokamera s detekcí pohybu nebo nastavením TimeLapse (časosběrný režim), záznam 1-9 foto nebo video 1080P, 720P, VGA. 5Mpx čip pro barevné denní záběry a černobílé v noci se skutečně zcela neviditelným IR světlem (36 Black IR LED až do 20 metrů). Outdoor sledovací přístroj s vnějším 2" LCD a dálkovým ovládáním, voděodolný dle IP54, záznam datumu a času, maskované provedení na zavěšení v přírodě - design camouflage.
Další technické informace : - PIR senzor s úhlem 60° a nastavením citlivosti ve 3 stupních - Možnost nastavení časosběrných (TimeLapse) záběrů v rozmezí 1s až 24h - Slot SD, TV out (NTSC/PAL), 8x AA baterie nebo 6V DC externí zdroj - Rozměry: 145 x 80 x 55 mm.
V dodávce instalační CD, kabely USB/AV, dálkové ovládání a řemen na uchycení.
BlackVision LED mají nižší dosah než normální IR LED, ale jsou vhodné pro ostrahu proti zlodějům - nejsou vidět ani při přímém pohledu na fotopast při expozici.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k BRAUN fotopast ScoutingCam Black 300 (5Mpx, SD, 2" LCD, 36 Black IR LED do 20m)
Diskuze k produktu: braun-fotopast-scoutingcam-black-300-5mpx-sd-2-lcd-36-black-ir-led-do-20m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.