vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

kláv. TRUST GXT 280 LED Illuminated Gaming,CZ/SK

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
731 Kč s DPH

604 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20502
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
kláv. TRUST GXT 280 LED Illuminated Gaming,CZ/SK
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podsvícená herní klávesnice Trust GXT 280
Podsvícená herní klávesnice GXT 280 s CZ/SK rozložením kláves, oslnivým designem a přizpůsobitelnými klávesami je skvělým pomocníkem každého hráče! Ať už hrajete online hry pro více hráčů (MMO) jako World Warcraft, nebo střílečky z pohledu první osoby (FPS) jako Call of Duty, nebo Battlefield, najdete na této klávesnici vše potřebné.

Pohodlná i pro dlouhé hraní
Podsvícená herní klávesnice Trust GXT 280 má ergonomický design, díky kterému s ní dokážete pohodlně hrát i několik hodin. Klávesy s rychlou odezvou reagují velice přesně, takže budete mít vždy vše plně pod kontrolou.

Při navrhování této klávesnice jsme vzali v úvahu nároky a požadavky všech typů hráčů: dostatečné rozměry klávesnice, samostatné kurzorové klávesy (se snadným přístupem) a zvětšené nejpoužívanější herní klávesy (mezerník, enter apod.).
Klávesnice i klávesy byly testovány, aby vydržely i při opravdu náruživém hraní! GXT 280 je vynikající partner pro dlouhé hry online i offline!

Podsvícená
Díky jasnému LED podsvícení se tato klávesnice skvěle hodí do každé herní sestavy. Herní klávesy jsou podsvíceny třemi různými barvami. Barvu a jas podsvícení můžete nastavit. Ať už hrajete po tmě nebo za světla, nikdy nezmáčknete špatnou klávesu, protože všechno je dokonale vidět!
Herní software a anti-ghosting
Prostřednictvím herního softwaru si můžete podsvícenou klávesnici GXT 280 přizpůsobit svým představám. Upravit si můžete funkce i tlačítka a vytvořit si přesně takové rozložení, jaké pro svou hru potřebujete!

Klávesnice GXT 280 je vybavena hardwarem pro anti-ghosting, který zajišťuje správné rozpoznání až 6 kláves stisknutých současně. To je výhodné hlavně při hrách typu MMO, RTS a FPS, kde jsou často používány různé kombinace více kláves. Můžete tedy bez problémů používat všechny pokročilé útočné sekvence a komba.

Podsvícená
- Osvětlení třemi různými barvami: červenou, zelenou a žlutou.
- Snadné nastavení jasu a barvy klávesovými zkratkami

Design
- Klávesy s velmi rychlou odezvou a přesnou reakcí CZ/SK rozvržení
- Ergonomický design
- Vysoce odolná a vhodná i pro dlouhé a náruživé hraní!
- Odolná proti polití

Speciální funkce
- Anti-ghosting

Plug Play
Kompatibilní se systémem Windows 8, 7, Vista a XP
- Pokud nechcete provést nastavení kláves, není dodaný software zapotřebí – klávesnici stačí připojit k portu USB a začít hrát!

GXT 280 LED Illuminated Gaming Keyboard from Trust International on Vimeo .


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k kláv. TRUST GXT 280 LED Illuminated Gaming,CZ/SK
Diskuze k produktu: braun-profi-stativ-bt1003-58137cm-makro-250cm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.