vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Brodit montážní konzole na opěrku hlavy pro držák Brodit, rozteč 123-183 mm 87-16

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1437 Kč s DPH

1188 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PBR-811020
Výrobce: Brodit
Záruka: 24 měsíců
Brodit montážní konzole na opěrku hlavy pro držák Brodit,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tato konzole je navržena pro hlavové opěrky s roztečí nohou 123 – 183 mm. Konzole se vyznačuje především vysokou bezpečností a jednoduchou montáží.

Materiál:
Konzole je vyrobena z vysoce kvalitního ABS plastu

Přednosti montážních konzolí na hlavové opěrky Brodit:

Bezpečnost: Montážní konzole a držák prošly oficiálním crash testem. Na rozdíl od nekvalitních držáků u Broditu nehrozí uvolnění tabletu při nehodě, kdy se z tabletu může stát neřízená střela.
Kvalita: Brodit je švédská rodinná firma, která se už tři desítky let specializuje pouze na držáky na mobilní telefony, tablety a další zařízení do aut. Celá výroba je ve Švédsku. Držáky jsou z velmi kvalitních ABS plastů.
Jednoduchost: i naprostý laik zvládne montáž za pár minut.
Vhodné i pro komerční použití v kombinaci s uzamykatelným držákem na tablet např. pro taxislužby

Upozornění:
Jedná se o dvojdílné řešení. K této montážní konzoli budete ještě potřebovat držák na váš tablet.Tyto dva díly se spolu spojí čtyřmi samořeznými šrouby, které jsou součástí balení držáku.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Brodit montážní konzole na opěrku hlavy pro držák Brodit, rozteč 123-183 mm 87-16
Diskuze k produktu: brodit-montazni-konzole-na-operku-hlavy-pro-drzak-brodit-roztec-123183-mm-8716 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.