vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Brodit ProClip Škoda Roomster/Fabia 07-

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
543 Kč s DPH

449 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PBR-853948
Výrobce: Brodit
Záruka: 24 měsíců
Brodit ProClip Škoda Roomster/Fabia 07-
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Klip ProClip na míru vozu určený k upevnění držáku do auta bez mechanického poškození palubky. Více na kartě Brodit Proclip Platform.

Klip ProClip je určen pro montáž v kombinaci s aktivními držáky do auta a s pasivními držáky do auta. Držák se vybírá podle značky a modelu mobilního telefonu, smartphonu, kapesního počítače nebo GPS navigace. Klipy ProClip jsou vyráběny v řadách pro konkrétní značku, model a rok výroby vozu.

Hodí se pro:
Škoda Fabia 08-14 For Europe
Škoda Praktik 07-15 For Europe
Škoda Roomster 07-15 For Europe
Škoda Roomster Scout 07-15 For Europe


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Brodit ProClip Škoda Roomster/Fabia 07-
Diskuze k produktu: brodit-proclip-skoda-roomster-07 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.