vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Brusný váleček Bosch PRR 250 ES

Kalkulačka splátek CETELEM
4328 Kč s DPH

3577 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: BOSCH
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nyní zvládnete i velké projekty s jediným nářadím. Protože tato inovační bruska je všestranná jako vaše projekty a díky osmi výměnným nástavcům se vypořádá s každým povrchem a každým materiálem.
A i jinak dokáže PRR 250 ES firmy Bosch nadchnout mnoha praktickými detaily: například plynulou předvolbou otáček pro různou sílu broušení, pohodlným systémem SDS pro výměnu nástavců bez potřeby nářadí a přípojkou pro odsávání prachu pro práci bez prachu.
Ve spojení s výkonným 250W motorem, pohodlnou rukojetí s jemnou tlumicí vložkou Softgrip a odsávacím krytem proti částečkám a prachu je broušení dřeva a kovu s PRR 250 ES účinné a bezpečné jako nikdy

Obsah balení

1 plastový kufr
1 stopka pro brusný pás
1 brusný pás 60 mm (zrnitost 80)
1 brusný váleček 60 mm (zrnitost 80)
1 brusný váleček 10 mm (zrnitost 80)
1 odsávací kryt


Rozměry (D x V x Š) 400 x 70 x 60 mm
Jmenovitý příkon 250 W
Volnoběžné otáčky 1 600–3 000 ot/min
Hmotnost bez příslušenství 1,3 kg
Rychloupínací systém SDS ano
Systém Autolock ano
Bosch Electronic anoPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Brusný váleček Bosch PRR 250 ES
Diskuze k produktu: brusny-valecek-bosch-prr-250-es není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.