vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PHILIPS BT7210/15

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1890 Kč s DPH

1562 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 8710103773092
Výrobce: PHILIPS
Váha: 0,459
PHILIPS BT7210/15
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tento zastřihovač upraví vaše vousy, knír a kotlety a zároveň udržuje pořádek. Jeho výkonný vysavač zachytí vousy, takže nevznikne žádný nepořádek.

Zastřihovač zajišťující méně nepořádku

integrovaný vakuový systém zachytí až 90 % vousů
75 min bezdrát. použití / 1 h nabíjení
celokovové břity
zachytí až 90 % vousů*
přesné 0,5mm nastavení


Zaručeně bez nepořádku díky integrovanému systému vysávání
Tento zastřihovač upraví vaše vousy, knír a kotlety a zároveň udržuje pořádek. Jeho výkonný vysavač zachytí vousy, takže nevznikne žádný nepořádek.

Nadzvedává a navádí vousy pro snadné rovnoměrné zastřihování
Na zastřižení strniště vám stačí jediný rychlý pohyb. Náš inovativní systém Lift Trim nadzvedává vousy a následně je navádí k nerezovým břitům s dvojitým ostřím. Výsledkem je rovnoměrné strniště nebo zastřižení jedním tahem.

Nerezové břity s dvojitým ostřím pro rychlejší zastřižení
Odolné nerezové břity s dvojitým ostřím jsou navrženy tak, aby vydržely velmi dlouho i při zastřihování silných vousů. Vzájemným jemným třením se při zastřihování samy brousí.

20 nastavení délky se zajištěním volby, 0,5 – 10 mm s přesností 0,5 mm
Vyberte si upřednostňované nastavení délky otáčením nastavovacího kolečka na rukojeti, dokud se nezobrazí požadovaná délka od 0,5 do 10 mm s přesností 0,5 mm. Zvolená délka se poté „uzamkne“ a zajistí přesné a rovnoměrné zastřižení.

75 minut používání po hodinovém nabíjení nebo možnost napájení ze sítě
Hodina nabíjení zaručí 75 minut používání bez kabelu. Pokud při zastřihování potřebujete více energie, můžete zastřihovač zapojit do sítě. Zastřihovač byl navržen pro provoz bez kabelu i ze sítě.

Možnost rychlé kontroly stavu baterie zastřihovače
Indikátor baterie zobrazuje, kdy je zastřihovač nabitý, kdy se nabíjí nebo kdy je třeba jej nabít.

Přesný zastřihovač a hřeben pro úpravu v obtížně přístupných oblastech
Po zastřihování stačí dokončit detaily a linie pomocí přesného zastřihovače nebo zastřihnout knír pomocí přesného hřebenu.

Stačí vyprázdnit komoru a opláchnout břity pod vodou
Poté jednoduše opláchněte břity a hřeben pod vodou, vyprázdněte komoru na vousy a odstraňte všechny uvolněné vousy pomocí dodaného čisticího kartáče. Dosáhnete tak dlouhotrvajícího výkonu.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PHILIPS BT7210/15
Diskuze k produktu: bt7210-15-zastrihovac-philips není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.