vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

C792 Cyan Extra High Yield Return Program Print Cartridge (20K)

Kalkulačka splátek CETELEM
13162 Kč s DPH

10878 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: C792X1CG
Výrobce: LEXMARK
Záruka: 12 měsíců
C792 Cyan Extra High Yield Return Program Print Cartridge...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Extra vysoká životnost
Maximální výtěžnost znamená, že hodně šetříte, nejefektivnějším provozem, jak peníze tak životní prostředí.

Technologie
Mimořádné výsledky stránku za stránkou, rok za rokem. Vynikající konstrukce Lexmark znamená precizní spojení mezi tiskárnou a kazetou, které zaručuje hodnotu, kvalitu a odpovědnost vůči životnímu prostředí, na které se můžete spolehnout.

Program sběru kazet společnosti Lexmark
Chovat se ekologicky nebylo nikdy snazší. Recyklujte všechen použitý spotřební materiál Lexmark tak, že nás nechte, abychom se o to postarali. Je to jednoduché, chytré a bezplatné.

Kazety zařazené do vratného programu společnosti Lexmark
Kazety zařazené do vratného programu společnosti Lexmark se prodávají se slevou oproti ceně odpovídající běžným kazetám výměnou za zákazníkův souhlas, že použije kazetu pouze jednou a vrátí ji k recyklaci výhradně společnosti Lexmark. K dispozici jsou i běžné kazety bez této licence/dohody, prodávané za standardní ceny.

Rozměry balení (V x D x Š): 295 x 200 x 485 mm

Hmotnost balení: 2.72 kg

Klasifikace UNSPSC: 44.10.31.03

Technologie tisku: Barevný laser

Doba použitelnosti: 2 roky

Deklarovaný průměrný počet vytištěných stránek při kompozitním CMY jednostranném tisku: Až 20 000 standardních stran v souladu s normou ISO/IEC 19798.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k C792 Cyan Extra High Yield Return Program Print Cartridge (20K)
Diskuze k produktu: c792-cyan-extra-high-yield-return-program-print-cartridge-20k není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.