vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Color LaserJet Fuser kit, C8556A

Kalkulačka splátek CETELEM
6609 Kč s DPH

5462 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: C8556A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Color LaserJet Fuser kit, C8556A
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Souprava pícky HP Color LaserJet (110/220 V) pro tiskárny řady HP Color LaserJet 9500 poskytuje výtěžnost až 100 000 stran. Vysoká výtěžnost spotřebního materiálu umožňuje efektivní a spolehlivý bezobslužný tisk.

Funkce
Tiskový spotřební materiál HP Color LaserJet 9500 s inteligentní tiskovou technologií Smart 1 přináší konzistentně profesionální kvalitu tisku. Vynikající kvalita tisku je definována přesným ukládáním barev, ostrými okraji a ostrým černým textem.
Tiskový spotřební materiál HP Color LaserJet 9500 s inteligentní tiskovou technologií Smart 1 se snadno instaluje a udržuje. Stav spotřebního materiálu je trvale monitorován a informace jsou odesílány do standardního webového prohlížeče nebo na ovládací panel tiskárny.
Tiskový spotřební materiál HP Color LaserJet 9500 s inteligentní tiskovou technologií Smart 1 provádí automatická seřízení k optimalizaci kvality tisku a zvýšení spolehlivosti. Minimum uživatelských zásahů šetří čas a zvyšuje produktivitu.

Specifikace
Tisková technologie
Laser
Výtěžnost (barevně)
Přibližně 100 000 stran
Výtěžnost (černobíle)
Přibližně 100 000 stran

Provozní požadavky
Rozsah provozní teploty
15 až 25 °C
Rozsah skladovacích teplot
20 až 40 °C
Vlhkost skladování
10 až 90 % RHPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Color LaserJet Fuser kit, C8556A
Diskuze k produktu: c8556a-fuser-kit-pro-hp-color-laserjet-9500 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.