vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Caffé L´Antico Gold zrnková káva 1 kg

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
484 Kč s DPH

400 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Káva
Dostupnost: Neznámá
Caffé L´Antico Gold zrnková káva 1 kg
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
L´Antico Gold je kombinací velmi kvalitních zrn Arabiky a kávy Robusta. Podíl Arabiky přes 70% a je doplněna vysoce kvalitní Robustou, díky které má káva fantasticky hustou crému.
Pražení kávy L´Antico Gold má jasnou teplotní a časovou hranici, díky které potom káva dosahuje během pražení výbornou vyváženou chuť. Chuť L´Antico Gold je silná, charakteristická a jemně kořeněná.
Při kvalitním zpracování v kávě ucítíte jemné náznaky hřebíčku, kakaa a chmele (záleží na kvalitě kávovaru). Jedná se o kávu s nízkým obsahem kyselin. Crema této kávy vizuálně působí tmavší hnědou barvou lískových ořechů, typickou pro směsi bohaté na Robustu.
Silná káva 4/5
Velmi pěkná pěna 5/5
Vyšší obsah kofeinu 4/5
Vhodná pro kávové automaty 5/5
Vhodné pro espresso 5/5
Vhodné pro Cappuccino nebo Latte Macchiato 5/5
Vhodné jako ranní káva 4/5
Káva L´Antico je jedna z nejstarších káv v severní Itálii. Od 15 století udržuje tradici této kávy rodina Montecuccoli. Počátek značky L´Antico byl již v roce 1909, kdy Ambrogio Cagliari (potomek rodu Montecuccoli) získal svoje prvotní zkušenosti v Brazílii. Ambrogio Cagliari se usadil v Bordeaux a založil svou první pražírnu kávy. Dnes společnost L´Antico vede Dante společně s dětmi Gabriellou a Francescem, kteří mají patnáct let zkušeností v tomto oboru. Po celé Itálii je káva L´Antico velmi dobře známa.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Caffé L´Antico Gold zrnková káva 1 kg
Diskuze k produktu: caffe-lantico-gold-zrnkova-kava-1-kg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.