vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CAN DOCUMENT READER M140 + P208II zdarma

Kalkulačka splátek CETELEM
20566 Kč s DPH

16997 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: EM5482B003
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
CAN DOCUMENT READER M140 + P208II zdarma
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Canon imageFORMULA DR-M140 Jedinečně kompaktní rozměry skeneru DR-M140 z něj činí přirozenou volbu pro prostředí s obvykle omezenými prostory – od rušných kanceláří po úzké přepážky, recepce nebo prostory zákaznického servisu. Volitelný mechanismus podávání cestou papíru U-turn vysune naskenované dokumenty přes horní část zařízení. Pokud se skener DR-M140 právě nepoužívá, je dostatečně malý na to, aby jej bylo možné uložit do zásuvky. Rychlé skenování pro vytížené pracovní skupiny a oddělení Působivý skener imageFORMULA DR-M140 nabízí zaručené rychlosti barevného skenování až 40 str./min/80 obr./min při rozlišení 300 dpi. Je tak ideální pro náročná prostředí s velkým množstvím papírových dokumentů s vyššími požadavky na přesnost z důvodu rozpoznávání dat dokumentů a klasifikace souborů Vysoce kvalitní zpracování obrazu Skener DR-M140 přichází s nejnovějšími funkcemi zpracování obrazu, které vám pomohou pokaždé dosáhnout výsledků výjimečné kvality. Funkce jako automatická detekce barev a automatické nastavení rozlišení zajišťují konzistentně špičkové výsledky; zatímco technologie MultiStream zvládne pracovní postupy vyžadované vylepšeným zpracováním OCR. Technické specifikace Typ: Stolní skener s automatickým podavačem Optické rozlišení: 600dpi Spotřeba energie: Skenování: 25 W nebo méně, režim spánku: 1,9 W nebo méně, vypnuté napájení: 0,5 W nebo méně


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CAN DOCUMENT READER M140 + P208II zdarma
Diskuze k produktu: can-big-document-reader-m140 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.