vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon battery Grip BG-E11 (pro EOS 5D Mark III)

Kalkulačka splátek CETELEM
9714 Kč s DPH

8028 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5261B001AA
Výrobce: CANON
Záruka: 24 měsíců
Canon battery Grip BG-E11 (pro EOS 5D Mark III)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
BG-E11 zlepšuje ovládání EOS 5D Mark III Ergonomický bateriový grip BG-E11 je určen pro každého, kdo chce prodloužit dobu fotografování s EOS 5D Mark III. Dvě přídavné LP-E6 baterie zdvojnásobují životnost baterie. Je možné také použít AA baterie jako záložní zdroj pro větší flexibilitu. Pro plnohodnotné vertikální focení, například při sportu nebo portrétní fotografii, jsou k dispozici speciální ovládací prvky AF, výběru bodu ostření a blokování AE a navíc je zdvojen multiovladač a ovládací kolečko.
Podobně jako EOS 5D Mark III je i BG-E11 vyroben z odolné hořčíkové slitiny, která chrání proti špatným povětrnostním podmínkám a je ideální pro fotografování v nepříznivém prostředí.
Vlastnosti: • Vylepšené ovládání EOS 5D Mark III • Duplicitní ovládání pro vertikální fotografování • Větší úchop pro větší ruce • Napájení – 2 LP-E6 baterie nebo čtyři AA/LR6 baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon battery Grip BG-E11 (pro EOS 5D Mark III)
Diskuze k produktu: canon-battery-grip-bge11-pro-eos-5d-mark-iii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.