vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon imagePROGRAF iPF6400SE + podstavec zdarma + Poster Artist do 31.12.2016

Kalkulačka splátek CETELEM
41479 Kč s DPH

34280 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: *CF8573B003
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Canon imagePROGRAF iPF6400SE +  podstavec zdarma + Poster...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Canon imagePROGRAF iPF6400SE Velkoformátová tiskárna iPF6400SE produkuje kvalitní výtisky ve formátu A1 (24") při nižších nákladech. K reprodukci bohatého a autentického barevného rozhraní používá pigmentové inkousty, které potlačují výraznost rozdílných odstínu barev při různých stupních nasvícení. Vytiskněte některou z vašich povedených fotografií a vyzdobte si s ní zeď vašeho bytu či kanceláře. Anebo vytvořte plakát a přilákejte třeba na vámi pořádaný koncert každého, v kom jediný pohled na atraktivní poutač vzbudí neuhasitelnou zvědavost. Tisk jako na běžícím pásu Canon ImagePROGRAF iPF6400SE je díky vysokému tiskovému rozlišení 2400 × 1200 dpi jako stvořená pro tisk fotografií, výtvarných děl nebo velkoformátových propagačních materiálů. Díky šestibarevnému rozhraní Lucia Ex vynikne široký barevný rozsah a jemné stupňování každého výstupu. S možností výměny inkoustových zásobníků přímo během tisku můžete s úsměvem zapomenout na stres z nedostatku času jakmile zjistíte, že na některém z vámi vytištěných plakátů je chyba. Jednoduše překlep nebo jinou nedokonalost opravíte a tisk se rozběhne nanovo, opět jako po másle. Technická specifikace Typická spotřeba v zapnutém stavu: 100 W Technologie tisku: Inkoustová Rozhraní tiskárny: USB, LAN Funkce: Bezokrajový tisk Tiskové parametry Maximální tiskové rozlišení: 2 400 DPI Zaručená minimální šířka čáry: 0,02 mm Přesnost čáry: ±0,1 % nebo méně Maximální tisknutelná délka: Role: 18 m (liší se v závislosti na operačním systému a aplikaci) Řezané listy: 1,6 m Podávání a výstup médií: Podávání média z role: jedna role, vkládání shora, výstup dopředu Ruční podávání s vkládáním shora: jeden list, výstup dopředu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon imagePROGRAF iPF6400SE + podstavec zdarma + Poster Artist do 31.12.2016
Diskuze k produktu: canon-big-imageprograf-ipf6400se-podstavec-zdarma-poster-artist-do-31122015 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.