vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon DM-E1 směrový stereofonní mikrofon pro DSLR

Kalkulačka splátek CETELEM
8024 Kč s DPH

6631 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Mikrofony
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1429C001
Výrobce: CANON
Váha: 0,19
Záruka: 12 měsíců
Canon DM-E1 směrový stereofonní mikrofon pro DSLR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Výhody
•Externí stereofonní směrový mikrofon pro fotoaparáty EOS*
•Velký frekvenční rozsah a vysoká citlivost zajišťují bohatý a detailní zvuk
•Tři režimy směrovosti k nahrávání v různém prostředí
•Odpružený držák a ochranný protivětrný kryt omezují nežádoucí ruchy
•Kompaktní a lehké provedení pro snadnou manipulaciPodrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Externí mikrofon typu shotgun


Směrový stereofonní mikrofon DM-E1, který používá konstrukci označovanou jako shotgun, dokáže filmům zajistit vysoce kvalitní zvuk. Dá se snadno nasadit do sáněk pro příslušenství a připojit do 3,5mm zdířky pro mikrofon na celé řadě kompatibilních fotoaparátů EOS*.
Bohatý a realistický zvuk


Díky frekvenčnímu rozsahu záznamu 50 Hz až 16 kHz můžete zachytit prokreslený a realistický zvuk, například celé zvukové spektrum hudebního vystoupení, od vysokých frekvencí houslí a fléten až po nízké frekvence kontrabasů a basových kytar. A s citlivostí –42 dB se vám podaří zaznamenat i ty nejtišší zvuky.
Všestranné možnosti nastavení směrovosti


Pomocí tří režimů nastavení směrovosti záznamu dosáhnete u svého filmu působivého zvuku. Můžete snadno přepínat mezi směrovou charakteristikou 90° a 120° s vysoce kvalitním stereofonním zvukem v prostorách různé velikosti nebo využít úzce směrovou (monofonní) charakteristiku ke zřetelnému zachycení osob hovořících přímo na kameru bez rušení okolním prostředím.
Vysoce kvalitní zvuková stopa


Záznam jasného a kvalitního zvuku bez nežádoucích ruchů bude díky odpruženému držáku, který eliminuje otřesy způsobené činností fotoaparátu nebo objektivu, hračkou. Součástí dodávky je také ochranný protivětrný kryt, který výrazně omezuje hluk způsobený větrem při nahrávání v exteriéru. Poměr signál/šum 66 dB je pak zárukou nižšího šumu na pozadí.
Snadné přenášení


Díky kompaktnímu a lehkému provedení můžete mikrofon bez problémů nosit všude s sebou. Ve spojení s fotoaparátem a objektivem tvoří elegantní záznamový přístroj, se kterým můžete pohodlně dlouhou dobu nahrávat z ruky. K udržení minimální hmotnosti přispívá také lehká knoflíková lithiová baterie.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon DM-E1 směrový stereofonní mikrofon pro DSLR
Diskuze k produktu: canon-dme1-smerovy-stereofonni-mikrofon-pro-dslr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.