vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon objektiv s pev.ohniskem EF 40 2.8 STM

Kalkulačka splátek CETELEM
5653 Kč s DPH

4672 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 6310B005
Výrobce: CANON
Váha: 0,145
Záruka: 12 měsíců
Canon objektiv s pev.ohniskem EF 40 2.8 STM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přenosný a univerzální objektiv s krokovým motorem pro fotografy, kteří cestují s fotoaparátem EOS.
Univerzální a kompaktní plochý objektiv. Vysoká světelnost umožňuje snímání za slabého osvětlení a kontrolu hloubky ostrosti. Krokový motor zajišťuje plynulé a tiché AF při pořizování filmu kompatibilními fotoaparáty.

Výhody
• Přenosná a tenká konstrukce
• Plynulé a tiché zaostřování s krokovým motorem při snímání filmů kompatibilními fotoaparáty
• Vysoká světelnost f/2,8 pro fotografování za slabého osvětlení
• Zaostřovací vzdálenost 0,3 m
• Rychlé a tiché AF pro ostrý obraz
• Skvělá kvalita obrazu v celé ploše záběru

Mimořádně kompaktní a přenosný design
Mějte svůj fotoaparát EOS vždy u sebe. Kompaktní plochý objektiv EF 40 mm f/2,8 STM je velmi tenký, takže budete moci svou digitální jednookou zrcadlovku brát všude sebou.

Plynulé a tiché automatické zaostřování, zaostřování s krokovým motorem pro filmy
Rychlé a přesné automatické zaostřování zaručuje naprosto ostré snímky i v náročných podmínkách. Servo AF při záznamu filmu s krokovým motorem využívá technologii krokového motoru, což zaručuje plynulé a tiché automatické zaostřování při filmování s kompatibilními fotoaparáty Canon DSLR.

Užitečné snímání za slabého osvětlení
Rozsah clony f/2,8 až 22 poskytuje kontrolu nad hloubkou ostrosti, což vám nabízí možnost omezit nebo rozšířit zaostření podle potřeby. Vysoká světelnost umožňuje fotografování z ruky při slabém osvětlení bez použití blesku.
Skvělá kvalita obrazu určená pro všestrannost na cestách

Univerzální ohnisková vzdálenost 40 mm je skvělá pro cestování. Zvládněte vše od portrétů po krajiny a pouliční fotografii. Skvělá kvalita obrazu v celé ploše záběru díky konstrukci s asférickým členem a povrchové úpravě Super Spectra.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon objektiv s pev.ohniskem EF 40 2.8 STM
Diskuze k produktu: canon-ef-40mm-f-28-stm-novinka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.