vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM

Kalkulačka splátek CETELEM
7773 Kč s DPH

6424 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5984B005
Výrobce: CANON
Váha: 0,229
Záruka: 24 měsíců
Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM
Kompaktní a univerzální objektiv se zoomem
Univerzální, snadno přenosný objektiv 18–55 mm se zoomem a bajonetem EF-M pro fotoaparát EOS M. Je ideální pro pořizování fotografií nebo filmů a zachytí vše od ohromujících záběrů krajin a nádherných portrétů po rychle se měnící akce.

Výhody
Univerzální objektiv 18–55 mm se zoomem – ideální pro každodenní použití - Vysoce kvalitní standardní objektiv se zoomem, EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM, který je ideální pro každodenní fotografování, pokrývá užitečný rozsah ohniskových vzdáleností 18 až 55 mm, jenž umožňuje zachytit vše od ohromujících záběrů krajin po nádherné portréty s jemným rozmazáním pozadí a také rychle se měnící akce.
Snadná manipulace společně s fotoaparátem EOS M - Tento objektiv, který je snadno přenosný, ať cestujete kamkoliv, se vyznačuje kompaktním lehkým tělem s elegantním hliníkovým zevnějškem a bajonetem EF-M, jenž jej umožňuje použít s fotoaparátem EOS M.
Plynulé, tiché zaostřování pomocí krokového motoru při snímání filmů - Zásluhou funkce Servo AF při záznamu filmu lze snadno nahrávat vysoce kvalitní filmy, které jsou stále ostře zaostřené. Objektiv používá vnitřní zaostřování a technologii krokového motoru STM k tichému plynulému zaostřování v režimu Film, takže filmy jsou plynulé s minimální neostrostí.
Dynamický stabilizátor obrazu pro plynulé filmy - Otřesy fotoaparátu způsobené pořizováním filmů z ruky nebo chůzí při sledování akce nepředstavují problém. Objektiv EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM používá v režimu Film dynamickou stabilizaci obrazu, která působí proti vlnivému pohybu a také proti otřesům, a zajišťuje tak plynulý záznam.
Dokonale ostré snímky se stabilizátorem obrazu s rozsahem 4 EV - Objektiv EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM poskytuje dokonale ostré fotografie, dokonce i při snímání z ruky za slabého osvětlení. Objektiv obsahuje technologii stabilizátoru obrazu s rozsahem 4 EV od společnosti Canon, která omezuje vliv otřesů fotoaparátu, a umožňuje tak pořizovat jedinečné snímky za slabého osvětlení bez postřehnutelného zvýšení rozmazání snímků.
Rychlé automatické zaostřování při pořizování fotografií, plně manuální doostřování - Zásluhou rychlého, vysoce přesného systému automatického zaostřování, který zajišťuje rychlé, přesné a automatické zaostřování pro pořizování fotografií, lze snadno zachytit okamžik na nádherných fotografiích. Převezměte kontrolu, kdykoliv si to přejete, pomocí plně manuálního doostřování, které umožňuje upravit zaostření bez ukončení režimu automatického zaostřování.

Specifikace produktu:

OPTICKÉ FUNKCE A ÚDAJE
Velikost snímku APS-C
Ohnisková vzdálenost ekvivalentní pro 35mm film (mm) 29–88
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 64°30' až 23°20', 45°30' až 15°40', 74°20' až 27°50'
Konstrukce objektivu (členy/skupiny) 13/11
Počet lamel clony 7
Maximální clona 22–38 (36)1
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0.25
Maximální zvětšení (násobek) 0,25 (při 55 mm)
Informace o vzdálenosti K dispozici
Stabilizátor obrazu 4krokový
Pohon automatického zaostřování (AF) Krokový motor

FYZICKÉ ÚDAJE
Zvýšená odolnost vůči prachu/vlhkosti -
Průměr filtru (mm) 52
Max. průměr × délka (mm) 60,9 × 61
Hmotnost (g) 210

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Krytka objektivu E-52 II
Sluneční clona EW-54
Pouzdro/váček na objektiv LP814
Držák želatinových filtrů III (clona III*) 0
Držák želatinových filtrů IV (clona IV*) 0
Zvětšení s mezikroužkem EF12 II -
Zvětšení s mezikroužkem EF25 II -
Kompatibilita s telekonvertory NC

ÚDAJE S TELEKONVERTOREM EF 1,4X III
Ohnisková vzdálenost -
Světelnost -
Maximální zvětšení -
AF možné -
IS -

ÚDAJE S TELEKONVERTOREM EF 2X III
Ohnisková vzdálenost -
Světelnost -
Maximální zvětšení -
AF možné -
IS -


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM
Diskuze k produktu: canon-efm-1855mm-f-3556-is-stm-novinka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.