vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon IR1435P- A4 / LAN / duplex / PCL / PS3 / zásobníky500listů / 35ppm

Kalkulačka splátek CETELEM
17669 Kč s DPH

14602 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tiskárny laserové čb nebo Multifunkční přístroje - mono laser nebo KOPÍRKY - Černobílé
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0188C002
Výrobce: CANON
Záruka: 24 měsíců
Canon IR1435P- A4 / LAN / duplex / PCL / PS3 / zásobníky5...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
35 tisků/min černobíle, síťová tiskárna (UFR II / PCL a Adobe PS3), 512MB RAM, standardně 1 kazeta (500 listů + 100), duplex, USB.

Volitelné příslušenství
3999B005 Kit pro tisk čárového kódu-D1@E
9594B002 Sada zabezpečené odesílání PDF – E1@E
9508B002 Kazetový modul-AC1
9509B002 Kazeta FL-AW1
0892C001 Podstavec -G1
9659B001 Kit pro připojení čtečky karet-E1
9512B001 Sluchátko -K1
4784B001 Čtečka karet-F1
5145B001 Kit kontroly kopírování-C1


Canon imageRUNNER 1435P
Robustní a spolehlivá černobílá laserová tiskárna.

Spolehlivá, vysoce výkonná černobílá laserová tiskárna poskytující ekonomický a spolehlivý výkon.


Výhody
Černobílý výstup rychlostí 35 str./min
Kapacita papíru až 1 100 listů
Podpora hladké integrace do IT prostředí
Kontrola nákladů a možnosti zabezpečení
Snadná správa zařízení i skupiny zařízení
Snadno vyměnitelný spotřební materiál
Nízká spotřeba energie

Podrobný popis funkcí
Produktivní a vysoce výkonný černobílý tisk
Vysoce výkonný tiskový stroj s výkonem 35 str./min spolu s kapacitou papíru až 1 100 listů a spolehlivým provedením činí ze zařízení imageRUNNER 1435P dokonalé řešení pro malé vytížené malé pracovní skupiny. Širší možnosti připojení pro mobilní pracovníky zahrnují tisk z paměťového zařízení USB a mobilních zařízení, takže budou produktivní i na cestách.
Hlídejte si náklady
Technologie odděleného toneru a válce společnosti Canon redukuje plýtvání a poskytuje ekonomický černobílý tisk pro malé pracovní skupiny.
Standardní funkce automatického oboustranného tisku a zabezpečeného tisku redukují plýtvání a snižují náklady. Pro strojové parky jsou k dispozici další možnosti správy nákladů díky integrované podpoře společnosti Canon v podobě softwaru uniFLOW, který organizacím umožňuje sledovat a zároveň účtovat konkrétní tiskové úlohy jednotlivcům, oddělením, lokalitám či projektům a poskytuje hlášení podle uživatelů.
Efektivní správa zařízení
Díky novému řadiči zařízení imageRUNNER lze tento stroj spravovat účinně a obdobně jako naši řadu imageRUNNER ADVANCE. Možnosti vzdálených služeb automatické správy toneru, diagnostiky a odečtů hodnot odebírají zákazníkům administrativní starosti.
Pro větší strojové parky zařízení imageRUNNER 1435P rovněž nabízí vzdálenou dávkovou konfiguraci a možnost aktualizace firmwaru, čímž poskytuje jednoduchou a konzistentní správu celého strojového parku.
Nativní podpora průmyslových standardů, jako je PCL a Genuine Adobe® PostScript 3™, umožňuje hladkou integraci zařízení do IT prostředí.
Zabezpečte vaše důvěrné informace
Citlivá data jsou chráněná prostřednictvím řady standardních funkcí, jako jsou nativní zabezpečený tisk a podpora IP Sec i dalších průmyslových protokolů síťového zabezpečení. Pro větší strojové parky a podniky nabízí zařízení imageRUNNER 1435P integrovanou kompatibilitu s předním tiskovým řešením správy tisku – uniFLOW, které poskytuje zabezpečená tisk funkce My Print Anywhere, integraci čtečky karet a centralizované řízení přístupu.
Chovejte se zodpovědně k životnímu prostředí
Toto zařízení splňuje požadavky normy ENERGY STAR® i různých ekologických standardů, včetně Blue Angel, přičemž nabízí špičkovou typickou spotřebu elektrické energie (TEC)* a v režimu spánku odebírá maximálně 2 W.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon IR1435P- A4 / LAN / duplex / PCL / PS3 / zásobníky500listů / 35ppm
Diskuze k produktu: canon-ir1435p-a4-lan-duplex-pcl-ps3-zasobniky500listu-35ppm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.