vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon Kalkulacka LS-10TEG

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
140 Kč s DPH

116 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4422B002AA
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Canon Kalkulacka LS-10TEG
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Desetimístná kapesní kalkulačka od společnosti Canon, která byla vytvořena pro společnosti a jednotlivce, jimž záleží na životním prostředí, vybavená funkcemi pro výpočet daní a převod měny Euro je vyrobena s využitím recyklovaného materiálu společnosti Canon.

Vlastnosti


Veškeré plastové části pouzdra a kryty jsou vyrobeny s využitím recyklovaného materiálu z kopírek Canon
Duální napájení: solární článek a vyměnitelná baterie
Funkce pro výpočet daní a převod měny Euro
Velký displej LCD
Ochranný pevný kryt s možností otočení o 360°
Automatické vypínání pro úsporu energie


Chovejte se ekologicky
Elegantní a seriózní Model LS-10TEG je elegantní kapesní kalkulačka pro osoby a společnosti, které to myslí vážně s ochranou zdrojů. Z důvodu omezení plýtvání je při výrobě horní a spodní části pláště, krytu baterie kalkulačky i pevného ochranného krytu použit 100% recyklovaný materiál z kopírek Canon. To je bezvadné pro svědomité jednotlivce a společnosti řídící se zásadami ochrany životního prostředí. A vyhovuje to potřebám velkých společností, které pracují v souladu s certifikačními standardy ISO 14001 pro ekologicky přijatelný provoz. Energeticky efektivní provoz a delší životnost produktu Duální napájení zajišťuje energeticky efektivní provoz. Na rozdíl od některých kalkulaček, které je nutné po vybití jedné baterie zlikvidovat, používá tato kalkulačka vyměnitelné baterie zajišťující delší životnost produktu. Pro zajištění maximální úspory energie se také přepíná na solární napájení. Pokud není kalkulačka používána po dobu 7 minut, funkce automatického vypnutí ji vypne, čímž ještě více šetří energii. Praktické funkce pro výpočet daní a převod měny Euro Zásluhou užitečných funkcí pro výpočet daní a převod měny Euro je tato kapesní kalkulačka dokonalá pro použití v kancelářích a domácnostech a také při cestování. Určujte daňové sazby jediným dotykem a rychle a snadno převádějte měny. Tato 10místná kalkulačka je také vybavena všemi standardními funkcemi, které očekáváte od společnosti Canon, aby zajistila odpovídající výpočetní výkon. Velký displej LCD Navzdory své kompaktní velikosti je kalkulačka LS-10TEG vybavena velkým displejem LCD pro jasné zobrazení znaků, které jsou tak čitelné na první pohled. Obsahuje rovněž prostornou klávesnici a velké pohodlné klávesy umožňující rychlé a snadné zadávání číslic. Elegantní vzhled s užitečným pevným krytem Tato elegantní, tenká a lehká kalkulačka je ideálním společníkem do kanceláře, domácnosti nebo na cesty. Pokud ji vložíte do aktovky, kabelky nebo kapsy, praktický pevný kryt s možností otočení o celých 360 stupňů ochrání displej a klávesnici.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon Kalkulacka LS-10TEG
Diskuze k produktu: canon-kalkulacka-ls-10-teg-hwb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.