vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon kalkulačka P1-DTSC přenosná kalk.

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
477 Kč s DPH

394 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 2494B002
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Canon kalkulačka P1-DTSC přenosná kalk.
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kapesní kalkulačka od společnosti Canon zajišťuje ostrost výtisků, snadné ovládání a minimální údržbu. Tento malý model s velkou kapacitou lze napájet baterií nebo volitelně i ze sítě.

Výhody:
· Funkce pro výpočet daně a obchodní účely
· Rychlost tisku: 1,4 řádku za sekundu
· Interní a externí zásobník pro roli papíru
· Baterie nebo volitelný síťový adaptér
· Velká pryžová tlačítkaa prostorná klávesnice
· Velikost: 203 × 95 × 45 mm
· Hmotnost: 266 g

Kalkulačka nabízí nejlepší výhody. Je dostatečně kompaktní a lehká, takže se vejde do dlaně, ale zároveň je vybavena velkým a snadno čitelným 12místným displejem, který může soupeřit s displeji LCD větších stolních zařízení. Prostorné rozložení klávesnice a speciální neklouzavá pryžová tlačítka navíc zajišťují velmi pohodlnou a příjemnou manipulaci.
Kalkulačka tiskne rychlostí 1,4 řádku za sekundu a je vybavena možností tisku oddělovací čárky po 3 číslicích, odolným kovovým držákem na papír a možností volby interního a externího systému zásobování papírem. Model P1-DTS zároveň obsahuje užitečnou funkci společnosti Canon pro výpočet daně a inovativní funkci CSM (Cost/Sell/Margin - Nákup/Prodej/Marže). Jedná se o snadno použitelnou funkci, kterou lze ovládat třemi tlačítky: Cost (Nákup), Sell (Prodej) a Margin (Marže). Po zadání libovolných dvou z uvedených hodnot se okamžitě vypočítá neznámá proměnná. Již nejsou nutné žádné složité vzorce pro celou řadu důležitých obchodních výpočtů.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon kalkulačka P1-DTSC přenosná kalk.
Diskuze k produktu: canon-kalkulacka-p1dtsc-cp-embu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.