vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM zoom objektiv

Kalkulačka splátek CETELEM
12838 Kč s DPH

10610 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 6097B005AA
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM zoom objektiv
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM Objektiv se zoomem a krokovým motorem pro snímání filmů a fotografií fotoaparátem EOS s bajonetem EF-S. Univerzální objektiv 18–135 mm se zoomem a technologií krokového motoru (STM). Krokový motor zajišťuje plynulé a tiché automatické zaostřování filmů a dynamický stabilizátor obrazu snižuje otřesy ve videozáznamu. Výhody Rozsah zoomu 18–135 mm – ideální na cesty. Plynulé a tiché zaostřování s krokovým motorem při snímání filmů kompatibilními fotoaparáty. Dynamický stabilizátor obrazu pro plynulé záznamy. Rychlé AF s plně manuálním doostřováním. Minimální zaostřovací vzdálenost 0,39 m. Univerzální a výkonný zoom Kompaktní univerzální objektiv vhodný pro celou řadu objektů a ideální pro fotografování na cestách. Rozsah zoomu 18–135 mm nabízí stejný zorný úhel jako objektiv 29–216 mm u plnoformátového fotoaparátu. Stabilizátor obrazu pro snímání filmů a fotografií Technologie dynamického stabilizátoru obrazu vyrovnává vibrace a pohyby fotoaparátu při nahrávání videa. Technologie stabilizátoru obrazu umožňuje fotografování z ruky při slabém osvětlení bez použití blesku nebo stativu. Rychlosti závěrky až o 4 EV pomalejší, než je obvyklé, lze používat bez rozmazání způsobeného roztřesením fotoaparátu. Přibližte se k objektu Zaostřování až do vzdálenosti 0,39 m při jakémkoli nastavení zoomu umožňuje fotografování objektu z těsné blízkosti. Snímejte filmy s automatickým zaostřováním díky technologii krokového motoru Funkce Servo AF při záznamu filmu využívá technologii krokového motoru pro plynulé a tiché zaostřování při snímání filmu kompatibilními fotoaparáty. Vysokorychlostní automatické zaostřování Rychlé automatické zaostřování zaostří objekty rychle a přesně. Plně manuální doostření je k dispozici bez nutnosti změny režimu zaostření.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM zoom objektiv
Diskuze k produktu: canon-objektiv-efs-18135mm-is-stm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.