vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF-S 60 Macro f/2.8 USM

Kalkulačka splátek CETELEM
12408 Kč s DPH

10255 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 0284B013AA
Výrobce: CANON
Váha: 0,36
Záruka: 24 měsíců
Canon EF-S 60 Macro f/2.8 USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Objektiv EF-S 60 mm f/2,8 Makro USM je prvním opravdovým makro objektivem v řadě EF-S. Dynamický a kompaktní model s rychlým zaostřováním přináší dramatické detaily, které se vymykají možnostem lidského oka.

Specifikace produktu
Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu Přibližně 96
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 20°40', 14°10', 24°30'
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 12/8
Počet lamel clony 7
Maximální clonové číslo 32
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0,20
Maximální zvětšení (x) 1,00
Informace o vzdálenosti Ano
Stabilizátor obrazu Ne (Na základě času závěrky v délce „1/ohnisková vzdálenost“ sekund, který je považován za limit fotografování bez stabilizace obrazu)
Pohon AF USM (Integrované mechanické plně manuální ostření.)
Průměr filtru (mm) 52
Max. průměr x délka (mm) 73 × 69,8
Hmotnost (g) 335
Zvětšení – mezikroužek EF12 II 1,28 - 0,20 (Extension Tube EF12 II can be used with EF lenses except the EF 14mm f/2.8L USM and lenses which cannot be focused manually.)
Zvětšení – mezikroužek EF25 II 1,61 - 0,44
Sluneční clona objektivu ET-67B
Měkké pouzdro LP1016
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) (6)
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) (6)
*Maximální počet slunečních clon typu III/IV, které lze připojit. V případě objektivů se zoomem se maximální počet vztahuje na krátkou ohniskovou vzdálenost.

Vstupte do makrosvěta

Jděte blíž
Díky schopnosti zaostření obrazů v životní velikosti na obrazový senzor nabízí objektiv EF-S 60 mm f/2,8 Makro USM opravdové makro výkony v řadě objektivů EF-S. Jeho efektivní ohnisková vzdálenost je přibližně 96 mm ve 35mm formátu a při fotografování zblízka vytváří snímky, které berou dech. Minimální zaostřovací vzdálenost pouhých 20 cm vám umožní dostat se maximálně blízko k fotografovanému objektu a vyplnit záběr pouze tím detailem, který potřebujete.

Miniatura světa
Objektiv EF-S 60 mm f/2,8 Makro USM hladce spolupracuje s fotoaparáty EOS s bajonetem EF-S a umožní vám prozkoumat nový a vzrušující rozměr fotografie. Fotografové přírody budou nadšeni schopností zachytit spletitou krásu nepatrných přírodních úkazů a tvorů. Díky možnosti reprodukovat na senzoru obraz, který je stejně velký jako fotografovaný objekt, vezmete své diváky s sebou do úžasného miniaturního světa.

Rozostření pozadí
Fotografové portrétů budou mít radost z práce s malou clonou, která zmenšuje hloubku ostrosti, vytváří krásné rozostření pozadí a dá dramaticky vyniknout fotografovanému subjektu.

Cestování nalehko
Objektiv EF-S 60 mm f/2,8 Makro USM přidá vaší sadě příslušenství ohromnou univerzálnost, ale jen malou hmotnost. Jeho téměř tichý ultrazvukový motor (USM) přináší nesmírně rychlé a přesné automatické zaostřování s možností potlačení plně manuálním režimem.

Rozlišení a kvalita
Na výrobě objektivu, který poskytuje přesné standardy obrazové kvality, má podíl 60 let tradice optického inženýrství. Technologie objektivů společnosti Canon společně vytvářejí vysoké rozlišení v celém obrazu, jas, kontrast a vyvážené podání barev v celém rozsahu zaostřovacích vzdáleností.

Zkonstruováno pro digitální technologii
Objektiv je zvláště určen pro digitální fotografii: obsahuje speciálně tvarované prvky a povrchovou úpravu Super Spectra. Ta potlačuje tvorbu stínů a odlesků, které mohou vzniknout v důsledku odrazů ze senzoru digitálního fotoaparátu. Výskyt odlesků lze ještě snížit využitím volitelné sluneční clonyV případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF-S 60 Macro f/2.8 USM
Diskuze k produktu: canon-objektiv-efs-60mm-f-28-macro-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.