vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF 50mm f/1.2 L USM objektiv

Kalkulačka splátek CETELEM
45091 Kč s DPH

37265 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1257B007
Výrobce: CANON
Váha: 0,615
Záruka: 12 měsíců
Canon EF 50mm f/1.2 L USM objektiv
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dokonalé optické provedení původní verze objektivu spolu s novými technologickými poznatky, které ho např. činí 1.8x hbitějšího během ostření než byl předchůdce. To je nový portrétní objektiv Canon s vysokou světelností. Vynikající dojem z jemnosti podání objektů mimo hloubku ostrosti zajišťují lamely, konstruované do tzv. kruhové clony. Plovoucí optický systém s asférickým členem potlačuje aberace a přispívá k špičkovému obrazovému výsledku.

volitelná sluneční clona ES-79 II.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF 50mm f/1.2 L USM objektiv
Diskuze k produktu: canon-objektiv-s-pevohniskem-ef-50mm-f-12-l-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.