vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF 50mm f/1,2L USM - SELEKCE AIP1

Kalkulačka splátek CETELEM
41568 Kč s DPH

34354 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1257B007
Výrobce: CANON
Váha: 0,615
Záruka: 24 měsíců
Canon EF 50mm f/1,2L USM - SELEKCE AIP1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vlastnosti

Konstrukce a optika řady L - Objektiv EF 50 mm f/1,2L USM obsahuje přesnou optiku společnosti Canon, splňující ty nejvyšší standardy. Řada L představuje vlajkovou loď profesionálních objektivů společnosti Canon: spojuje v sobě vynikající obrazový výkon a dokonalou ovladatelnost i konstrukci odolnou proti prachu a vlhkosti.
Vysoká světelnost f/1,2 - Vysoká světelnost s maximální hodnotou f/1,2 poskytuje výjimečnou rychlost snímání při nedostatečném osvětlení, aniž by bylo třeba použít blesk. Vasoká světelnost rovněž poskytuje dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti.
Rychlé, tiché automatické zaostřování s pohonem USM - Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a vylepšený algoritmus automatického zaostřování. Dobrý zadržovací točivý moment zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přeostření. K dispozici je elektronické přechod na plně manuální zaostření bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.
Povrchová úprava Super Spectra - Povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt odlesků a závoje. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast pro živoucí, věrné snímky
Kruhová clona pro vynikající rozostření pozadí - U snímků pořízených při otevřené cloně pomáhá kruhová clona vytvořit přitažlivé rovnoměrné rozostření pozadí; dokáže ideálně zdůraznit fotografované objekty a vytvořit působivé portréty.
Poskytuje informace o vzdálenosti pro systém blesku E-TTL II - Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému blesku E-TTL II v kompatibilním fotoaparátu řady EOS a zajišťuje tak optimální měření blesku.
Příslušenství: Objektiv EF 50 mm f/1,2L USM je dodáván s cylindrickou sluneční clonou a měkkým pouzdrem.

Specifikace produktu:
Velikost snímku -
Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu -
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 40o, 27o, 46o
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 8/6
Počet lamel clony 8
Maximální clonové číslo 16
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0,45
Maximální zvětšení (x) 0,15
Informace o vzdálenosti Ano
Stabilizátor obrazu Ne
Pohon AF Kroužkový USM 1
Průměr filtru (mm) 72
Max. průměr x délka (mm) 85,8 × 65,5
Hmotnost (g) 580
Zvětšení – mezikroužek EF12 II 0,39 - 0,24
Zvětšení – mezikroužek EF25 II 0,67 - 0,53
Sluneční clona objektivu ES-78
Měkké pouzdro LP1214
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) (0)
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) (1)
Telekonvertory EF1.4x II a EF2x II Nekompatibilní

V případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF 50mm f/1,2L USM - SELEKCE AIP1
Diskuze k produktu: canon-objektiv-s-pevohniskem-ef-50mm-f-12-l-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.