vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF 85mm f/1.2 II L USM

Kalkulačka splátek CETELEM
58263 Kč s DPH

48151 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1056B008
Výrobce: CANON
Váha: 1025
Záruka: 24 měsíců
Canon EF 85mm f/1.2 II L USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Model EF 85 mm f/1,2L USM II je rychlý objektiv poskytující vynikající optický výkon. Světelnost f/1,2 z něj činí ideální volbu pro profesionální fotografy, kteří chtějí fotografovat bez blesku při nedostatečném osvětlení.

Vlastnosti:
Konstrukce a optika řady L - Objektiv EF 85 mm f/1,2L USM II obsahuje přesnou optiku společnosti Canon, splňující ty nejvyšší standardy. Řada L představuje vlajkovou loď profesionálních objektivů společnosti Canon: spojuje v sobě vynikající obrazový výkon a dokonalou ovladatelnost i konstrukci odolnou proti prachu a vlhkosti.
Světelnost f/1,2 - Světelnost s hodnotou f/1,2 poskytuje výjimečnou rychlost snímání při nedostatečném osvětlení, aniž by bylo třeba použít blesk. Světelnost rovněž poskytuje dobrou kontrolu nad hloubkou ostrosti pro vytváření působivých portrétů
Rychlé, tiché automatické zaostřování - Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro pohon mimořádně rychlého a téměř neslyšného automatického zaostřování. K rychlosti automatického zaostřování dále přispívá vysokorychlostní procesor a optimalizovaný algoritmus automatického zaostřování. Dobrý zadržovací točivý moment zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je elektronické potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.
Povrchová úprava Super Spectra - Povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt záblesků a stínů. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast pro živoucí, věrné snímky.
Kruhová clona pro vynikající rozostření pozadí - U snímků pořízených při široké cloně pomáhá kruhová clona vytvořit přitažlivé rovnoměrné rozostření pozadí a zdůraznit fotografované objekty
Předává informace o vzdálenosti do fotoaparátu pro systém blesku E-TTL II - Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému blesku E-TTL II ve fotoaparátu a zajišťuje tak optimální měření blesku v jakékoli fotografické situaci.
Objektiv EF 85 mm f/1,2L USM II je dodáván s cylindrickou sluneční clonou a měkkým pouzdrem

Specifikace produktu:
Velikost snímku -
Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu -
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 16o,
24o,
28o 30'
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 8/7
Počet lamel clony 8
Maximální clonové číslo 16
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0,95
Maximální zvětšení (x) 0,11
Informace o vzdálenosti Ano
Stabilizátor obrazu Ne
Pohon AF Kroužkový USM1
Průměr filtru (mm) 72
Max. průměr x délka (mm) 91,5 × 84,0
Hmotnost (g) 1 025
Zvětšení – mezikroužek EF12 II 0,25 × 0,15
Zvětšení – mezikroužek EF25 II 0,42 × 0,33
Sluneční clona objektivu ES-79 II
Měkké pouzdro LP1219
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) (4)
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) (4)
Telekonvertory EF1.4x II a EF2x II Nekompatibilní

V případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.czPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF 85mm f/1.2 II L USM
Diskuze k produktu: canon-objektiv-s-pevohniskem-ef-85mm-f-12-l-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.