vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon projektor LX-MU700 DLP/WUXGA/7500lm/2500:1/16:10/HDMI/LAN/repro

Kalkulačka splátek CETELEM
228244 Kč s DPH

188631 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0905C003
Výrobce: CANON
Záruka: 36 měsíců
Canon projektor  LX-MU700 DLP/WUXGA/7500lm/2500:1/16:10/H...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Canon LX-MU700

Projektor LX-MU700 je dokonalou volbou pro posluchárny, výstavy, předváděcí místnosti, muzea a fotografická studia, kde je třeba dlouhodobá a spolehlivá projekce.

Tento instalační projektor se dvěma lampami, rozlišením WUXGA a výkonem 7 500 lumenů, který poskytuje možnost výběru ze 7 vyměnitelných objektivů, nabízí bezkonkurenční kombinaci flexibility, spolehlivosti a jasného a detailního obrazu.


Výhody
Vysoce výkonný instalační projektor s technologií DLP™ a dvěma lampami
Nativní rozlišení WUXGA (1 920 × 1 200) s poměrem stran 16:10
7 500 lumenů pro jasný a čistý obraz
Kontrastní poměr 2 100:1 zajišťující syté a temně černé tóny
Možnost snadné optimalizace pro výkon nebo kontrast pomocí dvou 6segmentových barevných koleček
Jedinečná všestrannost zásluhou 7 vyměnitelných objektivů
Motorizovaný posun objektivu s pamětí objektivu zajišťuje rychlé přizpůsobení různým úrovním provozu
Podpora vstupů z široké řady zdrojů, včetně HDBaseT s příkazem LAN
Zachování geometrických obrazů díky svislé a vodorovné korekci lichoběžníkového zkreslení (±40°)
Životnost lampy až 6 000 hodin je zárukou jednoduché a úsporné údržby

LX-MU700 .
Důležité funkce
Reprodukce videa v rozlišení Full HD s úžasnými detaily
Port HDMI
Podporuje video v rozlišení HD, zvuk a řízení
DLP

3D displej
Výstup pro synchronizaci 3D IR

Užitečné informace
Kalkulačka projekční vzdálenosti
http://www.canon.com/lcd-sim/

Informace o Evropském záručním systému společnosti Canon
http://www.canon.cz/support/consumer_products/warranty/

Podrobný popis funkcí

Výkon a spolehlivost
Požadujete-li jasný, čistý a širokoúhlý obraz v rozsáhlé řadě instalačních prostředí, zvolte projektor LX-MU700. Dvě lampy poskytují ohromující výkon 7 500 lumenů, a to dokonce i ve velkých místnostech nebo prostorech s vysoce intenzivním okolním světlem. Navíc zvyšují spolehlivost. Vaši prezentaci, přednášku nebo ukázku bude možné uskutečnit i při selhání jedné z lamp. Nikdy se tak nestane, že byste zklamali své publikum.

Ostrý a věrohodný obraz
Nativní rozlišení WUXGA (1 920 × 1 200) zajišťuje ostřejší obraz a jemnější grafiku. Na rozdíl od projektorů LCD poskytuje panel DLP projektoru LX-MU700 trvale kvalitní obraz po celou dobu životnosti. To znamená, že se projekce nebude časem zhoršovat. Kontrastní poměr 2 100:1 zajišťuje syté barvy a hluboké odstíny černé, čímž zlepšuje zážitek publika. Chcete-li si být jistí nejlepšími výsledky při jakémkoli úkolu a v jakémkoli prostředí, využijte dvě šestibarevná kolečka, která umožňují snadno optimalizovat výkon nebo kontrast obrazu.

Flexibilní výběr objektivů
Zásluhou výběru 7 vysoce kvalitních výměnných objektivů značky Canon, od krátkého modelu s pevnou ohniskovou vzdáleností až po mimořádně dlouhý objektiv se zoomem, lze snadno najít ideální volbu pro požadovanou projekční vzdálenost a dané prostředí. Ať už používáte jeden nebo několik objektivů, zajisté oceníte funkci paměti objektivů, která okamžitě vyvolá vámi upřednostňovaná nastavení pro posun, zaostření a zoom. Pokud projektor používáte různými způsoby na jednom místě, například pro přednášky v posluchárně s různě velkým publikem, pak vám tento úžasný pomocník ušetří spoustu času.

Univerzální možnosti připojení
Projektor LX-MU700 pomáhá plně využívat současné inovativní a vysoce kvalitní digitální zdroje. Port HDBaseT umožňuje přenášet video v rozlišení HD, zvuk a řídicí signály společně jediným kabelem LAN na vzdálenost až 100 m, čímž do možností instalace přidává nový rozměr flexibility. Další porty HDMI, DVI a Display společně s 5 konektory BNC poskytují kompatibilitu s širokou nabídkou zdrojů digitálního videa a počítačových zdrojů.

Snadné dosažení skvělých výsledků
Zapněte napájení projektoru a výstupní signál pro aktivaci promítacího plátna zajistí automatické spuštění promítacího plátna a jeho nastavení do vhodné polohy pro projekci, čímž vám pomůže zachovat optimální kvalitu obrazu. Snadné nastavení a použití dále vylepšuje svislá korekce lichoběžníkového zkreslení v rozsahu ±40°, která zajišťuje přesnou geometrii obrazu z téměř libovolného úhlu.

Snadná údržba a nízké náklady na vlastnictví
Projektor LX-MU700 je navržen tak, aby jeho vlastnictví bylo naprosto bezproblémové: lampy a filtry lze snadno vyměnit, aniž by bylo nutné přemístit projektor z instalačního prostředí. Lze tak dosáhnout absolutně minimální doby odstavení. A zásluhou životnosti lampy až 6 000 hodin a hladiny hluku 35 dBA v režimu Eco (s jednou lampou) představuje projektor LX-MU700 z hlediska vlastnictví mimořádně úspornou volbu.

Volitelné objektivy:
Ultraširokoúhlý objektiv se zoomem: LX-IL01UW
Širokoúhlý objektiv se zoomem: LX-IL02WZ
Objektiv se standardním zoomem: LX-IL03ST
Objektiv se středním zoomem: LX-IL04MZ
Objektiv s velkým zoomem: LX-IL05LZ
Objektiv s ultravelkým zoomem: LX-IL06UL
Objektiv s nízkým zoomem: LX-IL07WF


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon projektor LX-MU700 DLP/WUXGA/7500lm/2500:1/16:10/HDMI/LAN/repro
Diskuze k produktu: canon-projektor-lxmu700-dlp-wuxga-7500lm-25001-1610-hdmi-lan-repro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.