vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon projektor XEED WUX450ST LCoS/WUXGA/4500lm/2000:1/WiFi/LAN/USB/HDMI/DVI

Kalkulačka splátek CETELEM
144973 Kč s DPH

119812 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1204C003
Výrobce: CANON
Záruka: 36 měsíců
Canon projektor XEED WUX450ST LCoS/WUXGA/4500lm/2000:1/Wi...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Canon XEED WUX450ST
Tento jasný a univerzální kompaktní instalační projektor WUXGA s krátkou projekční vzdáleností poskytuje výkon 4 500 lumenů a nabízí port HDBaseT a svislý posun objektivu 75 %, takže si můžete vybírat z báječného množství možností instalace.

Výhody
•Čistý, detailní obraz díky nativnímu rozlišení WUXGA (1 920 x 1 200)
•Projekce téměř bez zkreslení s objektivem Canon s krátkou projekční vzdáleností
•Jasný, poutavý obraz o výkonu 4 500 lumenů
•Bohaté živé barvy díky nativnímu kontrastnímu poměru 2 000:1
•Výjimečně flexibilní instalace se svislým posunem objektivu 75 %
•Rozsáhlé možnosti připojení zahrnují port HDBaseT, vstupy HDMI™ a DVI a Wi-Fi
•Flexibilní promítání dvou obrazů vedle sebe a možnost překrývání okrajů
•Prezentace bez počítače přes rozhraní USB až pro 9 projektorů propojených kabelem LAN
•Velkorysá tříletá záruka na výměnu lampy a služba zápůjčky následující den*
•Výjimečně nízká spotřeba energie, životnost lampy 5 000 hodin a pouhých 30 dBA (režim Eco)

spotřební materiál:
574384 RS-LP08 0.71"WUXGA Lamp Assy (250W)

Podrobný popis funkcí

Posuvný objektiv s krátkou projekční vzdáleností
Model XEED WUX450ST je výjimečně flexibilní a univerzální kompaktní multimediální instalační projektor s vysokým rozlišením. Projektor lze diskrétně umístit nad nebo pod promítací plátno díky možnosti svislého i vodorovného posunu včetně výjimečného rozsahu ve svislém směru 75 %. Je vhodný pro běžnou i zpětnou projekci.

Přesný a flexibilní
Navzdory své krátké ohniskové vzdálenosti promítá objektiv obrazy s úhlopříčkou od 76 cm (30") až po značných 762 cm (300"). Zkreslení je prakticky odstraněno (obvykle 0,1 %) a projekční poměr 0,56:1 vám umožní promítat obraz s úhlopříčkou 254 cm (100") ze vzdálenosti pouhých 1,2 metru, což je přibližně jedna třetina projekční vzdálenosti vyžadované konvenčními projektory.

Jasný plynulý obraz
Model XEED WUX450ST je díky nejnovější verzi optického systému Canon AISYS výjimečně efektivní, přičemž poskytuje trvale působivý obraz. Výkon 4 500 lumenů a nativní kontrastní poměr 2 000:1 zaručuje, že si vaše publikum užije čistý, jasný a živý obraz s pozoruhodně přesnými barvami a jemným vykreslením obrazu, které od řady XEED očekáváte.

Pokročilé zpracování
Dosáhnout ohromujícího, dokonale plynulého obrazu v široké škále instalačních prostředí je tak snadné. Nativní rozlišení WUXGA (1 920 × 1 200 pixelů) a kvalita Full HD jsou podporovány zobrazovací technologií LCOS profesionální kvality. K dispozici je varianta simulace DICOM, která nabízí režimy Blue a Clear a při promítání dvou obrazů vedle sebe umožňuje zvolit simulaci DICOM i sRGB.

Možnosti kreativního zpracování obrazu
Nový modul zpracování obrazu projektoru XEED WUX450ST nabízí jedinečný výběr funkcí optimalizovaných pro instalační techniky, jako jsou hardwarová optimalizace překrývání okrajů, integrovaná úprava soukrytu a vestavěné testovací vzory. Prezentace bez počítače přes rozhraní USB je možná na jednom projektoru nebo až na 9 projektorech propojených kabelem LAN. Zobrazení dvou obrazů vedle sebe podporuje dva digitální vstupy, takže projektor lze dokonale využít pro moderní videokonferenční aplikace. Obraz lze promítat z téměř libovolného úhlu s dokonalou geometrií pomocí funkce 4bodové korekce lichoběžníkového zkreslení.

Design optimalizovaný pro instalační techniky
Kompaktní velikost projektoru je výhodná zejména v učebnách, zasedacích místnostech a jiných prostorách menšího rozsahu. Muzea a kreativní promítací prostředí využijí rám s plochou horní stranou s možností připevnění praktických nožek, jež jsou ideální pro pokročilé instalace s více projektory. Projektory lze snadno skládat na sebe a je možné lehce dosáhnout svislé projekce s projektorem otočeným kamkoliv v rozmezí 360°.

Flexibilní připojení
Nové možnosti připojení vytváří ještě více příležitostí pro umístění projektoru. Posílejte zvuk, obraz a řídicí signály skrz jediný kabel o délce až 100 m přes port HDBaseT nebo bezdrátově na vzdálenost až 25 m pomocí integrovaného rozhraní Wi-Fi. Funkce Network Multi Projection (NMPJ) umožňuje také snadné připojení přes síť LAN. Konektory HDMI a DVI-I nabízejí simultánní digitální vstup a software Crestron RoomView® umožňuje okamžité unifikované dálkové ovládání a sledování.

Odolný a cenově dostupný
Lampa projektoru XEED WUX450ST vydrží až 5 000 hodin při použití v režimu ECO. Pozoruhodně energeticky úsporného provozu bylo dosaženo díky jednoúčelovému tlačítku ECO, které okamžitě aktivuje nízkopříkonový režim lampy, a dalším funkcím pro úsporu energie. Prodloužená záruka na lampu nabízí až tři bezplatné výměny lampy po dobu 3 let, zatímco tříletá rozšířená záruka společnosti Canon umožňuje službu zápůjčky, v rámci které v případě servisní údržby nebo opravy původního zařízení zapůjčí následující den* náhradní projektor.

*Tam, kde to bude možné, vám náhradní zařízení zapůjčíme následující den po vznesení požadavku na opravu. Pokud požadavek vznesete po 12:00 nebo o víkendu či svátku, obdržíte náhradní zařízení do dvou dnů. Na tuto službu zápůjčky se vztahují kompletní podmínky a ujednání, a je dostupná jen v určitých oblastech.
.
Pokud není uvedeno jinak, jsou všechny údaje založeny na standardních testovacích metodách společnosti Canon.
Změny bez předchozího upozornění vyhrazeny.

V roce 2010 bylo v restauraci inamo st james nainstalováno více než 90 projektorů XEED od společnosti Canon. Projektory jsou součástí patentovaného řešení v podobě objednávkového systému E-TableTM, který hostům umožňuje objednat si jídlo, vybrat si digitální ubrus, sledovat dění v kuchyni pomocí funkce „ChefCam“ nebo si dokonce objednat taxi – to vše prostřednictvím displeje promítaného na stůl.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon projektor XEED WUX450ST LCoS/WUXGA/4500lm/2000:1/WiFi/LAN/USB/HDMI/DVI
Diskuze k produktu: canon-projektor-xeed-wux450st-lcos-wuxga-4500lm-20001-wifi-lan-usb-hdmi-dvi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.