vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon Extender EF 1.4 X III

Kalkulačka splátek CETELEM
12809 Kč s DPH

10586 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4409B005AA
Výrobce: CANON
Váha: 0,5
Záruka: 24 měsíců
Canon Extender EF 1.4 X III
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tento kompaktní telekonvertor je ideální pro fotografování sportu a přírody a pro novináře. Zvětšuje 1,4× ohniskovou vzdálenost teleobjektivů (se zoomem) Canon řady L, zvyšuje přesnost systému automatického zaostřování a zlepšuje komunikaci mezi fotoaparátem a objektivem.

Vlastnosti:
Telekonvertor EF 1.4x III zvětšuje 1,4× ohniskovou vzdálenost IS superteleobjektivů řady L, pro které je speciálně navržen. Konstrukce telekonvertoru zajišťuje, že nedochází ke ztrátě výkonu objektivu nebo ke ztrátě kvality obrazu.
Výjimečná kvalita obrazu
Vysoce odolný proti prachu a vodě - Zdokonalené antireflexní materiály uvnitř těla telekonvertoru a povrchová úprava na vnějších okrajích čoček snižují výskyt odlesků. Konstrukce je odolná proti prachu a vodě a přispívá tak ke kvalitě obrazu.
Vestavěný mikroprocesor umožňuje přesný přenos dat mezi telekonvertorem a fotoaparátem, čímž přispívá k vyššímu výkonu systému automatického zaostřování a měření.
Optimalizovaná povrchová úprava objektivu
Kompatibilní s teleobjektivy a teleobjektivy se zoomem řady L - Telekonvertor EF 1.4x III je kompatibilní s většinou teleobjektivů a teleobjektivů se zoomem špičkové řady profesionálních objektivů řady L společnosti Canon. Zvětšuje jejich ohniskovou vzdálenost, přičemž snižuje jejich efektivní clonu pouze o jednu hodnotu.

Specifikace produktu:
Konstrukce objektivu (členy/skupiny) 7/3
Odolnost vůči prachu/vlhkosti Ano1
Max. průměr × délka (mm) 72,0 × 27,2
Hmotnost (g) 225
Soft case LP811


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon Extender EF 1.4 X III
Diskuze k produktu: canon-telekonvertor-ef-14x-iii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.