vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon XEED SX6000

Kalkulačka splátek CETELEM
121719 Kč s DPH

100594 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5749B003AA
Výrobce: CANON
Záruka: 12 měsíců
Canon XEED SX6000
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Canon XEED SX6000 Instalační projektor WXGA XEED s nejvyšším výkonem a přesnými motorizovanými objektivy od společnosti Canon. Projektor XEED SX6000 spojuje technologie LCOS a AISYS s motorizovanými objektivy a nabízí výkon celých 6 000 lumenů a rozlišení SXGA+ – proto je ideální všude, kde je vyžadován tradiční poměr stran.
Výhody Nativní rozlišení SXGA+ Technologie LCOS Výkon 6 000 lumenů Kontrastní poměr 1 000:1 Motorizovaný zoom, zaostřování a posun objektivu Čtyři vyměnitelné objektivy Pokročilé nastavení RGB a gama Vstupy DVI a HDMI™ Síťový port kompatibilní s PJLink™ Instalace s rozsahem 360°
Podrobný popis funkcí Výkonná a detailní projekce Projektor XEED SX6000 je instalační projektor s nejvyšším výkonem a technologií LCOS od společnosti Canon. Díky vysokému rozlišení SXGA+ (1 400 × 1 050) a výkonu 6 000 lumenů je ideální pro prostory, kde záleží na výkonu, jako jsou prostředí vyžadující vícenásobné zobrazení, velká prostranství a posluchárny.
Ohromující kvalita obrazu 0,7palcový panel LCOS společně s optickým systémem Canon AISYS zajistí, že obecenstvo uvidí pouze dokonalé a bezchybné snímky – i v náročných prostorách, jako jsou hotelové konferenční sály nebo přednáškové síně. Projekce v poměru 4:3 a vysoký průměr clony zaručují jemný obraz, díky čemuž je tento model ideální pro profesionální fotografy, kteří chtějí předvést jemné odstíny svých snímků. Sytá černá a živé barvy jsou zajištěny díky kontrastnímu poměru 1 000:1.
Nepřekonatelná kvalita objektivu Canon Instalační projektory vyžadují velmi přesné objektivy a projektor XEED SX6000 nabízí vámi požadovanou kvalitu i flexibilitu. Díky objektivu s technologií Canon máte záruku vynikajícího rozlišení obrazu a maximálního výkonu. Pokročilá instalační funkce s přesností 1 pixelu umožňuje předvádět vaše snímky v tom nejlepším světle, což je důležité pro instalace s více projektory, jako jsou řešení 3D, sdružený provoz, systémy prolínání obrazu a projekční kopule.
Vyberte si svůj ideální objektiv Čtyři vyměnitelné vysoce přesné objektivy, které zahrnují standardní 1,5× zoom, širokoúhlý, velký 1,7× zoom a ultravelký 1,95× zoom, vám poskytují flexibilitu vyjádřit svou kreativitu i v těch největších prostředích.
Získejte kontrolu nad svými snímky Projektor XEED SX6000 obsahuje řadu chytrých funkcí, které vám pomohou prezentovat vaše snímky věrně a přesně. Individuální ovládání RGB, detailní 6osové nastavení barev a gama korekce vám pomáhají dosáhnout výjimečného přiřazování barev, které se velmi přibližuje profesionálně kalibrovaným zařízením.
Flexibilní připojení a ovládání Projektor XEED SX6000 nabízí široký výběr možností připojení vhodných pro podnikatelská, vzdělávací a veřejná promítací prostředí. Konektory DVI a HDMI™ vám umožňují promítat digitální snímky a videozáznamy ve vysokém rozlišení, zatímco síť a porty RS232C umožňují snadné připojení k systému řízení místnosti a síti LAN. Dále je podporován oborový standard PJLink™, který umožňuje ovládání a sledování přes protokol IP. Díky těmto funkcím v kombinaci s flexibilní instalací s rozsahem 360° je projektor XEED SX6000 dokonale univerzální.
Ušetřete náklady, snižte emise Díky spotřebě nižší než 0,08 W na světelnou jednotku se projektor XEED SX6000 může pochlubit jednou z nejnižších spotřeb energie v oboru.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon XEED SX6000
Diskuze k produktu: canon-xeed-sx6000 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.