vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM

Kalkulačka splátek CETELEM
67067 Kč s DPH

55427 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy, filtry, předsádky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 9322A006AA
Výrobce: CANON
Váha: 1,28
Záruka: 12 měsíců
Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Okamžitý přechod ze širokoúhlého objektivu na teleobjektiv. Komponujte své snímky podle přání v obdivované kvalitě řady L: přibl. 11násobný optický zoom se stabilizátorem obrazu a tiché, rychlé automatické zaostřování. Dokonalá kvalita, dokonalá univerzálnost.

Díky mimořádně vysokému, přibližně 11násobnému rozsahu zoomu od širokoúhlého zobrazení po super teleobjektiv je nejnovější profesionální „bílý objektiv“ společnosti Canon určen profesionálním fotografům, kteří nechtějí často měnit objektivy a rádi by snížili celkovou hmotnost fotografického vybavení. Se stabilizací obrazu (IS), vysokou rychlostí a tichým automatickým zaostřováním poskytuje tento objektiv to, o čem ostatní mohou jen snít.

Vlastnosti:
11násobný zoom
Kvalita řady L
Stabilizátor obrazu - Proslulá technologií stabilizace obrazu společnosti Canon kompenzuje přibližně tři hodnoty závěrky, aniž by došlo ke znatelnému výskytu rozmazání obrazu. Díky tomu se ohromně rozšiřuje rozsah podmínek, kdy lze fotografovat z ruky, a je omezena nutnost nosit stativ. Výrazný pohyb v určitém směru je rozpoznán jako úmyslné sledování pohybujícího se objektu; korekce se zastaví v příslušném směru a zabrání tak zpětnému roztřesení.
Minimální zaostřovací vzdálenost 0,7 m - Ultrazvukový motor (USM) převádí ultrazvukovou vibrační energii na otáčivou sílu, takže přináší velmi rychlé, vysoce přesné, dokonale efektivní a prakticky nehlučné automatické zaostřování s dobrým točivým momentem zajišťujícím rychlou odezvu a přesné zastavení. Objektiv je vybaven plně manuálním doostřením. Díky minimální zaostřovací vzdálenosti 0,7 m v celém rozsahu zoomu je tento objektiv ideální také pro zvětšení v blízkém záběru.
Plně manuální zaostření - Nádherný kontrast, nízké zkreslení a vysoké rozlišení v celém obrazu se projevují v celém rozsahu zoomu. Clonu řídí elektromagnetická membrána EMD a zajišťuje tak rychlé, tiché a velmi přesné ovládání. Kruhová clona umožňuje dosáhnout rozostření pozadí podle potřeby, od plně otevřené clony až po nastavení o dvě hodnoty níže.
Konstrukce odolná proti prachu a vodním kapkám - Objektiv EF 28-300 mm se vyznačuje robustní konstrukcí odolnou proti prachu a vodním kapkám a je určen pro profesionály pracující v nejrůznějších drsných podmínkách.
Tvar a povrchová úprava objektivu byly optimalizovány tak, aby potlačovaly výskyt stínů a záblesků. Proto je tento objektiv ideální pro použití u digitálních fotoaparátů, které mohou být náchylné k zachycení odrazů mimo snímací senzor. Při osazení na digitální fotoaparáty se senzorem velikosti APS-C, například jako u přístroje EOS 10D, je ohnisková vzdálenost objektivu v ekvivalentu 45-480 mm.
Měření vzdálenosti E-TTL II - Způsob pohonu je ušit na míru řadě fotoaparátů EOS: maximálně využívá předností rychlosti objektivu. Informace o vzdálenosti nabízejí přesnější měření E-TTL II, propojené se zaostřováním, při fotografování s bleskem.

Specifikace produktu:
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 65° - 6° 50’, 46° - 4° 35’, 75° - 8° 15’
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 23 / 16
Počet lamel clony 8 (kruhový typ)
Maximální clonové číslo f/22-38 (f/22-40 u fotoaparátů pracujících s kroky po 1/3)
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0,7 m až nekonečno (ve všech ohniskových vzdálenostech zoomu)
Maximální zvětšení (x) 0,06 (širokoúhlý); 0,3 (teleobjektiv)
Pohon AF Kroužkový USM
Průměr filtru (mm) 77
Max. průměr x délka (mm) 92 × 184
Hmotnost (g) 1 670
Zvětšení – mezikroužek EF12 II Kompatibilní
Zvětšení – mezikroužek EF25 II Kompatibilní pouze v režimu teleobjektivu
Sluneční clona objektivu ET-83G
Měkké pouzdro LZ1324
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) Nekompatibilní
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) 6, kompatibilní pouze s teleobjektivem


V případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM
Diskuze k produktu: canon-zoom-objek-ef-28300mm-f-3556-l-is-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.