vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon Zoom objek. 'EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM

Kalkulačka splátek CETELEM
68205 Kč s DPH

56368 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 9322A006AA
Výrobce: CANON
Váha: 1,28
Záruka: 12 měsíců
Canon Zoom objek. 'EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Okamžitý přechod ze širokoúhlého objektivu na teleobjektiv. Komponujte své snímky podle přání v obdivované kvalitě řady L: přibl. 11násobný optický zoom se stabilizátorem obrazu a tiché, rychlé automatické zaostřování. Dokonalá kvalita, dokonalá univerzálnost.

Vlastnosti

11násobný zoom
Kvalita řady L
Stabilizátor obrazu
Minimální zaostřovací vzdálenost 0,7 m
Plně manuální zaostření
Konstrukce odolná proti prachu a vodním kapkám
Kruhová clona
Měření vzdálenosti E-TTL II
Povrchová úprava objektivu optimalizovaná pro digitální fotoaparáty

Díky mimořádně vysokému, přibližně 11násobnému rozsahu zoomu od širokoúhlého zobrazení po super teleobjektiv je nejnovější profesionální „bílý objektiv“ společnosti Canon určen profesionálním fotografům, kteří nechtějí často měnit objektivy a rádi by snížili celkovou hmotnost fotografického vybavení. Se stabilizací obrazu (IS), vysokou rychlostí a tichým automatickým zaostřováním poskytuje tento objektiv to, o čem ostatní mohou jen snít.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon Zoom objek. 'EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM
Diskuze k produktu: canon-zoom-objek-ef-28300mm-f-3556-l-is-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.