vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF 16-35 mm f/2.8LII USM

Kalkulačka splátek CETELEM
43084 Kč s DPH

35607 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1910B011AA
Výrobce: CANON
Váha: 0,827
Záruka: 24 měsíců
Canon EF 16-35 mm f/2.8LII USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Rychlý, mimořádně širokoúhlý objektiv nabízející vynikající periferní výkon v celém rozsahu zoomu. Díky konstantní světelnosti f/2,8 je ideální pro profesionální fotografování při slabém světle.

Vlastnosti:
Konstrukce a optika řady L - Tento objektiv je ztělesněním nejvyšších standardů optiky, kvality konstrukce, spolehlivosti a možností manipulace řady L od společnosti Canon. Součástí robustní konstrukce je těsnění proti prachu a vlhkosti pro ochranu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.
Světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu - Výborná světelnost f/2,8 přináší působivý výkon při nedostatečném osvětlení a kontrolu hloubky ostrosti. Světelnost je neměnná v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti a umožňuje tak fotografům zachovat krátké časy závěrky při používání zoomu.
Rychlé, tiché automatické zaostřování - Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) pohání mimořádně rychlé a téměř neslyšné automatické zaostřování. K dispozici je potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. Objektiv nabízí minimální zaostřovací vzdálenost 0,28 m v celém rozsahu zoomu.
Asférické prvky a prvky UD objektivu - Objektiv EF 16-35 mm f/2,8L II USM obsahuje tři asférické prvky, které zajišťují ostrost a zřetelnost na celé ploše obrazu v celém rozsahu ohniskových vzdáleností. Dva prvky UD (Ultra Low Dispersion neboli ultranízký rozptyl) prakticky odstraňují barevné aberace.
Povrchová úprava Super Spectra - Povrchová úprava objektivu Super Spectra potlačuje výskyt odlesků a stínů. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava pomáhá zajistit také přesné vyvážení barev a vysoký kontrast.
Kruhová clona pro vynikající rozostření pozadí - U snímků pořízených při odclonění pomáhá kruhová clona vytvořit rovnoměrné rozostření pozadí a zdůraznit fotografované objekty.
Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II - Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému blesku E-TTL II ve fotoaparátu a zajišťuje tak stále přesné měření blesku.

Příslušenství
Objektiv EF 16-35 mm f/2,8L II USM je dodáván se sluneční clonou a měkkým pouzdrem.

Specifikace produktu:
Velikost snímku -
Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu -
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 98o - 54o,
74o 10' - 38o,
108o 10' - 63o
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 16/12
Počet lamel clony 7
Maximální clonové číslo 22
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0,28
Maximální zvětšení (x) 0,22 (při 35 mm)
Informace o vzdálenosti Ano
Stabilizátor obrazu Ne
Pohon AF Kroužkový USM
Průměr filtru (mm) 82
Max. průměr x délka (mm) 88,5 × 111,6
Hmotnost (g) 640
Zvětšení – mezikroužek EF12 II 0,62 - 0,361
Zvětšení – mezikroužek EF25 II 1,11 - 0,801
Sluneční clona objektivu EW - 88
Měkké pouzdro LP1319
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) Nekompatibilní
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) Nekompatibilní
Telekonvertory EF1.4x II a EF2x II NekompatibilníV případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF 16-35 mm f/2.8LII USM
Diskuze k produktu: canon-zoom-objektiv-ef-1635mm-f-28-lii-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.