vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM

Kalkulačka splátek CETELEM
63895 Kč s DPH

52806 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 2751B005AA
Výrobce: CANON
Váha: 2,48
Záruka: 24 měsíců
Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Teleobjektiv se zoomem EF 70–200 mm f/2,8L IS II USM je spolehlivou zbraní profesionálních fotografů. Nabízí fluoritové členy pro lepší kvalitu obrazu, robustní odolné provedení a 4krokový stabilizátor obrazu.
Základní objektiv pro fotografování sportovních událostí, volné přírody a portrétů.

Vlastnosti:
Vysoký výkon, Teleobjektiv se zoomem řady L - Objektiv EF 70–200 mm f/2,8L IS II USM je nejpopulárnější objektiv řady profesionálních fotografů. Splňuje nejvyšší standardy kladené společností Canon na optiku řady L, vyniká kvalitou zpracování, spolehlivostí a možnostmi využití. Součástí vylepšené robustní konstrukce jsou těsnění proti prachu a vlhkosti, která zaručují ochranu i v těch nejdrsnějších povětrnostních podmínkách.
Clona f/2,8 pro špatné světelné podmínky - Díky pevné cloně f/2,8 je možné pořizování snímků za špatných světelných podmínek. Této pevné clony lze rovněž využít k fotografování s malou hloubkou ostrosti, díky které pak fotografovaný objekt vystupuje z rozostřeného pozadí.
4krokový stabilizátor obrazu - Přítomnost 4krokové stabilizace obrazu (IS) společnosti Canon předurčuje tento objektiv k práci za špatných světelných podmínek, kdy nelze použít stativ. Systém stabilizátoru obrazu umožňuje použít až o 4 kroky pomalejší rychlost závěrky než s normálním objektivem, aniž by přitom došlo k rozmazání snímku.
Fluoritový člen a člen UD (Ultra Low Dispersion – ultranízký rozptyl) pro nejvyšší kvalitu obrazu - Za minimální chromatickou aberací stojí optický člen objektivu vyrobený z jedinečného vysoce výkonného fluoritu společnosti Canon. Vedle fluoritových členů napomáhá vynikající kvalitě obrazu, vysokému kontrastu a přirozené reprodukci barev v celém rozsahu zoomu pět členů UD.
Vylepšená odolnost
Minimální ostření 1,2 m
Odolnost vůči vodě a prachu
Kruhová clona s 8 lamelami umožňuje vytvořit krásně rozostřené pozadí a zdůraznit fotografované objekty
Kroužkový motor USM automatického zaostřování - Vysokorychlostní automatické zaostřování s mimořádně tichým provozem zajišťuje kroužkový ultrazvukový motor (USM) a nový algoritmus automatického zaostřování. K dispozici je také potlačení plně manuálním zaostřováním bez nutnosti vypínat automatické zaostřování. Minimální zaostřovací vzdálenost byla snížena na 1,2 m a umožňuje fotografům být blíže dění.

Příslušenství
Objektiv je standardně dodáván se sluneční clonou ET-87 chránící před oslněním, odnímatelným adaptérem stativu a měkkým pouzdrem LZ1326 pro snadnou přepravu.


Specifikace produktu:
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 29° až 10°, 19° 30' až 7°, 34° až 12°
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 23/19
Počet lamel clony 8
Maximální clonové číslo 32
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 1,2
Maximální zvětšení (x) 0,21 (při 200 mm)
Informace o vzdálenosti K dispozici
Stabilizátor obrazu 4krokový
Pohon AF Kroužkový motor USM1
Odolnost vůči prachu/vlhku Ano
Průměr filtru (mm) 77 mm
Max. průměr x délka (mm) 88,8 × 199
Hmotnost (g) 1 490 g
Zvětšení – mezikroužek EF12 II 0,28–0,06
Zvětšení – mezikroužek EF25 II 0,36–0,14
Sluneční clona objektivu ET-87
Měkké pouzdro LZ1326
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) NC
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) 1
Telekonvertory EF1.4x II a EF2x II Kompatibilní


V případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM
Diskuze k produktu: canon-zoom-objektiv-ef-70200mm-f-28-l-is-ii-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.