vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM

Kalkulačka splátek CETELEM
39478 Kč s DPH

32626 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 9321A013AA
Výrobce: CANON
Váha: 0,72
Záruka: 12 měsíců
Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nové možnosti a kreativita v oblasti teleobjektivů se zoomem. První teleobjektiv se zoomem na světe, který je vybaven prvkem DO. Přesná optika zajišťuje kompaktní velikost, nízkou hmotnost a perfektní kvalitu obrazu.
Díky vícevrstvému difrakčnímu optickému (DO) prvku, stabilizaci obrazu (IS) a technologii Ultra Sonic Motor (USM) je objektiv EF 70-300 mm f/4,5-5,6 DO IS USM oslavou přesné optiky. Tento objektiv udává nové standardy kompaktní velikosti a vysoké kvality obrazu. Technologie IS umožňuje pořizování přesných ostrých snímků při nižších rychlostech závěrky, zatímco zadní ostření USM zalištuje rychlé a tiché automatické ostření.

Vlastnosti:
Třívrstvý prvek DO - Objektiv EF 70-300 mm f/4,5-5,6 DO IS USM je jediným objektivem se zoomem na světě, který obsahuje prvek DO. Uvedení nového třívrstvého prvku DO činí objektiv nejen rychlejším, ale zajišťuje rovněž bezkonkurenční provedení obrazu. Prvek DO v kombinaci s běžnými refrakčními prvky zajišťuje kompenzaci aberace barev. Dosahuje úrovní korekce aberace barev, kterých bylo dříve možné dosáhnout pouze pomocí fluoritových prvků nebo objektivů UD (Ultra-low Dispersion - ultranízký rozptyl). Výsledkem je jedinečná kvalita obrazu a jedinečné malé balení.
9,99 cm
Dokonalá kvalita obrazu
Stabilizátor obrazu - Proslulá technologie Stabilizátoru obrazu (IS) společnosti Canon kompenzuje přibližně tři kroky, aniž by to vedlo k viditelnému zhoršení rozmazání obrazu. Výrazně zvyšuje okruh situací, při kterých lze fotografovat z ruky bez nutnosti použití stativ. Větší pohyb v konkrétním směru je automaticky rozpoznán jako vědomě se pohybující objekt. Korekce je v příslušném směru zastavena, aby se zamezilo návratu roztřesení.
Tiché, vysokorychlostní automatické zaostřování AF - Technologie USM kruhového typu zajišťuje vysokou rychlost, vysokou přesnost, superefektivní a prakticky neslyšné automatické zaostřování s vynikajícím točivým momentem pro rychlou odpověď a přesné zastavení. Používání technologie USM rovněž umožňuje trvalé ruční doostřování bez poškození mechanismu automatického zaostřování.
Trvalé manuální ostření
Clona je řízena elektromagnetickou clonou (EMD), která zajišťuje rychlé, tiché a vysoce přesné ovládání a objektiv je vybaven kruhovou clonou umožňující dosáhnout efektu příjemně rozostřeného pozadí.
Blokování ovládání zoomu
Měření vzdálenosti E-TTL II - Mechanismus ovládání objektivu je upraven tak, aby specificky vyhovoval nejnovější řadě modelů EOS, a vytěžil maximum z výhody rychlosti objektivu. Informace o vzdálenosti nabízejí vyšší přesnost zaostřování spojenou s měřením fotografie s bleskem E-TTL II.
Povrchová úprava objektivu je optimalizována pro použití digitálního fotoaparátu (V souladu s přísnou politikou ochrany životního prostředí společnosti Canon bylo při výrobě objektivu použito pouze bezolovnaté sklo.)

Specifikace produktu
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 29° - 6° 50’,19° 30’ - 4° 35’, 34° - 8° 15’
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 18 / 12
Počet lamel clony 6 (kruhový typ)
Maximální clonové číslo f/32-38 (f/32-40 pro fotoaparáty s krokem po 1/3)
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 1,4 m až nekonečno (při všech ohniskových vzdálenostech zoomu)
Maximální zvětšení (x) 0,06 (širokoúhlý); 0,19 (teleobjektiv)
Pohon AF Kroužkový USM
Průměr filtru (mm) 58
Max. průměr x délka (mm) 82,4 x 99,9
Hmotnost (g) 720
Zvětšení – mezikroužek EF12 II Kompatibilní
Zvětšení – mezikroužek EF25 II Kompatibilní
Sluneční clona objektivu ET-65B
Měkké pouzdro LP1116
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) 4
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) 4V případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.czPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF 70-300mm f/4.5-5.6 DO IS USM
Diskuze k produktu: canon-zoom-objektiv-ef-70300mm-f-4556do-is-usm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.