vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM

Kalkulačka splátek CETELEM
23172 Kč s DPH

19150 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1242B008
Výrobce: CANON
Váha: 0,655
Záruka: 24 měsíců
Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Díky konstantní cloně f/2,8 v celém rozsahu zoomu a 3krokovénu stabilizátoru obrazu poskytuje objektiv EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM vynikající výkon a flexibilitu komponování při nedostatečném osvětlení.

Vlastnosti:
Širokoúhlý zoom určený pro všechna těla fotoaparátů s bajonetem EF-S - Efektivní rozsah ohniskových vzdáleností přibližně 27-88 mm (ekvivalent pro 35mm film) činí z objektivu EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM vynikající model, který přináší pozoruhodnou obrazovou kvalitu. Širokoúhlý zoom umožňuje zachytit více z každé scény a dodá vašim fotografiím nový pocit prostoru a perspektivy.
Světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu - Vysoká světelnost f/2,8 přináší vynikající výsledky v nedostatečných světelných podmínkách. Hodnota clony zůstává konstantní v celém rozsahu ohniskové vzdálenosti, takže můžete používat zoom přibližně 27-88 mm (ekvivalent pro 35mm film), aniž by bylo třeba prodloužit čas závěrky.
3krokový stabilizátor obrazu - Objektiv EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM je vybaven 3krokovým stabilizátorem obrazu (IS) od společnosti Canon. Stabilizátor obrazu je ideální pro práci z ruky, protože umožňuje použít časy závěrky až o tři hodnoty delší, aniž by došlo ke znatelnému zhoršení rozmazání obrazu. Stabilizátor obrazu přináší pomoc za špatných světelných podmínek, u rychlých scén a při fotografování z pohybujících se vozidel.
Rychlé, tiché automatické zaostřování - Kroužkový mikromotor USM (ultrazvukový motor) využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychle reagující a téměř neslyšné vysokorychlostní automatické zaostřování. Dobrý zadržovací točivý moment přesně zastaví zaostřující skupinu čoček, aniž by došlo k přesahu. K dispozici je potlačení plně manuálním zaostřením bez nutnosti vypínat automatické zaostřování.
Povrchová úprava Super Spectra - Optimalizovaná povrchová úprava objektivu Super Spectra a tvarování prvků objektivu potlačují výskyt záblesků a stínů. K němu jsou častěji náchylné digitální fotoaparáty kvůli odrazům od obrazového senzoru. Povrchová úprava také napomáhá dosažení přirozené barevné vyváženosti a zvyšuje kontrast pro živoucí, věrné snímky.
Kruhová clona pro příjemné rozostření pozadí - Kruhová clona zajišťuje příjemné rozostření pozadí při fotografování s velkou clonou. To je ideální pro vytvoření dojmu hloubky a izolaci objektu od pozadí.
Předává informace o vzdálenosti do systému E-TTL II - Objektiv předává informace o vzdálenosti zpět do systému blesku E-TTL II ve fotoaparátu a zajišťuje tak optimální měření blesku v jakékoli fotografické situaci.
Volitelná sluneční clona

Specifikace produktu:
Velikost snímku APS-C
Ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu 27 - 88
Zorný úhel (horizontální, vertikální, diagonální) 48o - 15o 40',
68o 40' - 23o 20',
78o 30' - 27o 50'
Konstrukce objektivu (členů/skupin) 19/12
Počet lamel clony 7
Maximální clonové číslo 22
Minimální zaostřovací vzdálenost (m) 0,35
Maximální zvětšení (x) 0,17 (při 55 mm)
Informace o vzdálenosti Ano
Stabilizátor obrazu 3krokový
Pohon AF Kroužkový USM
Průměr filtru (mm) 77
Max. průměr x délka (mm) 83,5 × 110,6
Hmotnost (g) 645
Zvětšení – mezikroužek EF12 II 0,45 - 0,231
Zvětšení – mezikroužek EF25 II 1,71 - 0,51
Sluneční clona objektivu EW-83J
Měkké pouzdro LP1219
Držák žel. filtru III (sluneční clona III*) NC
Držák žel. filtru IV (sluneční clona IV*) (0)
Telekonvertory EF1.4x II a EF2x II NekompatibilníV případě dotazu technického rázu prosím kontaktujte Canon linku technické podpory: 296 335 619.
V případě chybějícíhé manuálu či záručního listu prosím pošlete svůj požadavek na oficiální Canon mail: manual.ccz@canon.cz
Podrobnosti o produktech Canon najdete na www.canon.cz


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM
Diskuze k produktu: canon-zoom-objektiv-efs1755-28isu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.