vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

CANYON myš optická bezdrátová, designová 3 tl + kolečko 800dpi, symetrická - vhodná pro leváky i praváky, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
213 Kč s DPH

176 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CNE-CMSW3
Výrobce: Canyon
Záruka: 24 měsíců
CANYON myš optická bezdrátová, designová 3 tl + kolečko 8...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
CANYON myš optická bezdrátová, designová 3 tl + kolečko 800dpi, symetrická - vhodná pro leváky i praváky, černá

Přísný design a stříbrný pruh ve tvaru písmene V na těle myši říkají, že CNE-CMSW3 má charakter. Bezdrátová myš je osazena dvěma hlavními tlačítky, pogumovaným rolovacím kolečkem, tenkým CPi tlačítkem a dalšími nahoru/dolů směrovacími tlačítky. Je vhodná jak pro praváky tak i pro leváky.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k CANYON myš optická bezdrátová, designová 3 tl + kolečko 800dpi, symetrická - vhodná pro leváky i praváky, černá
Diskuze k produktu: canyon-mys-opticka-bezdratova-designova-3-tl-kolecko-800dpi-symetricka-vhodna-pro-levaky-i-pravaky-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.