vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Card printer Zebra ZXP8 Dual sided, USB,ethernet

Kalkulačka splátek CETELEM
82215 Kč s DPH

67946 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: Z82-000C0000EM00
Výrobce: ZEBRA
Záruka: 24 měsíců
Card printer Zebra ZXP8 Dual sided, USB,ethernet
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tiskárna Zebra ZXP 8 používá na rozdíl od ostatních tiskáren plastových karet metodu re-transfer potisku, který zajišťuje bezkonkurenční kvalitu tisku foto kvality při zajištění odolnosti a životnosti potisku plastové karty. Tiskárna nemá také problém s potiskem a laminací karet s kontaktními čipy nebo magnetickým proužkem, které dokáže během potisku též kódovat. Možnost použití prvků zabezpečení jako hologramy,UV atd, je samozřejmostí. Příznivá cena spolu s vysokou užitnou hodnotou dělají z tiskárny ZXP Série 8 výbornou volbu.

Rozlišení[DPI]: 300
Rychlost tisku: 190 bar.karet jednostranný a 180 karet oboustranný
Paměť [MB]: 64

Oboustranný tisk: Ano
Kapacita zásobníku: 150 karet vstup, 100 karet výstup
Rozhraní: USB, Ethernet

Rozměry [VxŠxH mm]: 334 x 476 x 519
Hmotnost [kg]: 12,5

Záruka: 24 měsíců
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Card printer Zebra ZXP8 Dual sided, USB,ethernet
Diskuze k produktu: card-printer-zebra-zxp8-dual-sided-usbethernet není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.