vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Caso WineSafe 18 EB vinotéka

Kalkulačka splátek CETELEM
17674 Kč s DPH

14607 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: CASO
Váha: 33,4
Caso WineSafe 18 EB vinotéka
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Chladící skříň na víno ( Vinotéka ) poskytuje vysoce kvalitní skladování vína díky využití technologie kompresorů. Kapacita skříni – 18 láhví. Zařízení obsahuje ventilátor, který umožňuje dosáhnout rovnoměrnou teplotu pro každou zónu. Izolační sklo s UV filtrem, který chrání před ztrátou aroma. Tepelná izolace zajišťuje menší energetický provoz, teplotní rozsah 5-22°C. Displej LED, který ukazuje aktuální teplotu chlazení, vnitřní osvětlení LED. Opláštění vyrobené z nerezové oceli, dveře s ergonomickým úchytem vyrobené z dvojitého skla, posuvné dřevěné police. Tichý provoz. Uvedené rozměry jsou uvedené s úchytem (rozměr bez úchytu - 400×505×505).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Caso WineSafe 18 EB vinotéka
Diskuze k produktu: caso-winesafe-18-eb-vinoteka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.